vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Objektiv Sigma EX 2,8/15 DG Sony Diagonal-Fisheye

Kalkulačka splátek CETELEM
18553 Kč s DPH

15333 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Objektivy-specialní nabídka
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 476934
Výrobce: SIGMA
Váha: 0,33
Objektiv Sigma EX 2,8/15 DG Sony Diagonal-Fisheye
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Sigma 15mm F2.8 EX DG Diagonal Fisheye - objektiv velmi dobré světelnosti. Na kinofilmové políčko zobrazí úhlopříčně 180°. Díky typické soudkovitosti snímků se dají pořídit tímto objektivem velmi kreativní fotografie.

Vhodný pro digitální fotoaparáty jako širokoúhlý objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností. Fóliové filtry se vkládají pod planžetu v zadní části objektivu. Objektiv má neodnímatelnou tvarovanou kovovou sluneční clonu, která minimalizuje reflexy.

Na rozdíl od jiných objektivů tohoto typu je kontrast a obrysová ostrost vynikající díky optické sestavě celého objektivu. Nejvhodnější objektiv pro dramatické snímky, který změní běžnou scénu v mimořádně zajímavou fotografii. Zadní filtrový držák umožňuje použití fóliových filtrů.

Bajonet Sony
Ohnisková vzdálenost 15
Poměr zvětšení (zaokrouhleno na desetinné místo) 1:3,8
Filtry (průměr v mm / aplikace) zásuvné
Objektiv pro formát plný "kinofilmový" formát (24x36mm)
Typ objektivu fisheye
Optická stabilizace ne
Zaostřování konvenční
Světelnost objektivu 2,8


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Objektiv Sigma EX 2,8/15 DG Sony Diagonal-Fisheye
Diskuze k produktu: objektiv-sigma-15-28-ex-dg-diagonal není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.