vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Objektiv Sigma EX 105 / 2,8 DG OS HSM Macro Sony

Kalkulačka splátek CETELEM
13416 Kč s DPH

11088 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: SIGMA
Objektiv Sigma EX 105 / 2,8 DG OS HSM Macro Sony
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vysoce světelný makroobjektiv Sigma 105mm F2.8 EX DG OS HSM Macro vybavený optickým stabilizátorem. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je 31,2 cm od roviny záznamového media, kterým může být jak snímač digitální zrcadlovky, tak i kinofilmový materiál. Při této vzdálenosti je poměr zvětšení obrazu roven 1:1. Ohnisková vzdálenost 105mm (cca 160mm při použití na DSLR s APS-C snímačem) je vhodná nejen pro detailní záběry drobných objektů, ale i pro portrétní, produktovou a další oblasti fotografie, v nichž jsou delší ohniska zapotřebí.

Světelnost objektivu 2,8
Typ objektivu makro
Objektiv pro formát plný kinofilmový formát (24x36mm)
Optická stabilizace ano
Zaostřování ultrazvukové
Ohnisková vzdálenost 105
Poměr zvětšení (zaokrouhleno) 1:1
Filtry (průměr v mm / aplikace) 62
Bajonet SONY A (DSLR/SLT)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Objektiv Sigma EX 105 / 2,8 DG OS HSM Macro Sony
Diskuze k produktu: objektiv-sigma-ex-105-28-dg-os-hsm-macro-sony není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.