vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Objektiv Sony 3,5/30 mm Makro E-Mount (SEL30M35.AE)

Kalkulačka splátek CETELEM
6856 Kč s DPH

5666 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: SONY
Váha: 0,138
Objektiv Sony 3,5/30 mm Makro E-Mount (SEL30M35.AE)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Makroobjektiv Sony E 30mm F/3,5 s poměrem zvětšení obrazu 1:1 a nejkratší zaostřitelnou vzdáleností 9,5cm je určen pro bedlivé pozorovatele přírodních krás či technických detailů. Ohnisková vzdálenost 30mm (45mm ekv. 135) řadí tento objektiv mezi standardní ohniska. V optické stavbě objektivu (7 členů / 6 skupin) jsou zahrnuty i speciální asférické členy a členy vyrobené z ED skla. Výsledkem pak jsou dokonale ostré a jasné záběry při všech clonách. 7 lamelová clona dodává přirozený vzhled objektům pohybujícím se mimo rovinu zaostření. Lineární motorek ostření se postará o plynulé, tiché a rychlé ostření při fotografování a natáčení HD záznamů. Průměr filtrového závitu je 49mm. Rozměry a váha jsou 62x55,5mm a 138g.

Bajonet SONY NEX
Ohnisková vzdálenost 30
Poměr zvětšení (zaokrouhleno na desetinné místo) 1:1
Filtry (průměr v mm / aplikace) 49
Objektiv pro formát malý "digitální" formát (APS-C / Micro4/3)
Typ objektivu makro, základní
Optická stabilizace ne
Zaostřování konvenční
Světelnost objektivu 3,5


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Objektiv Sony 3,5/30 mm Makro E-Mount (SEL30M35.AE)
Diskuze k produktu: objektiv-sony-35-30-mm-makro-emount není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.