vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Objektiv Sony SAL 2,8/300 mm G2

Kalkulačka splátek CETELEM
226311 Kč s DPH

187034 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: SONY
Váha: 0,002
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Teleobjektiv se širokou clonou F2,8 s vynikajícím zachycením světla a sníženou chromatickou aberací - ideální pro fotografování sportu, divoké přírody a dalších. Má ultrazvukový motor pro plynulé, tiché a citlivé automatické zaostřování. Lehké provedení objektivu s odnímatelným držákem na stativ a clonou z uhlíkových vláken. Nabízí dva režimy přímého ručního ostření, nastavitelný rozsah ostření, spínač pro podržení zaostření a předostření.


Počet prvků/skupin 13 / 12
Ohnisková vzdálenost: 300 mm
Průměr filtru 42 mm (speciální)
Poměr zobrazení 0,18
Sluneční clona součástí (typ) ano
Pouzdro součástí (typ) ano
Hmotnost 2340 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Objektiv Sony SAL 2,8/300 mm G2
Diskuze k produktu: objektiv-sony-sal-28-300-mm-g2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.