vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Objektiv Sony SEL 55F18Z 55 mm

Kalkulačka splátek CETELEM
24216 Kč s DPH

20013 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Objektivy-specialní nabídka
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SEL55F18Z.AE
Výrobce: SONY
Váha: 1,54
Objektiv Sony SEL 55F18Z 55 mm
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Objektiv

Plný, 35mm formát - Tento pevný objektiv s bajonetem E je navržen pro fotoaparáty Alpha7 a Alpha7R a pro výkon 35mm fotoaparátu
Vysoká světelnost F1,8 - Díky vysoké světelnosti se ke snímači fotoaparátu dostane více světla a snímky budou prokreslenější a kontrastnější.
Objektiv Carl Zeiss® Sonnar T* - Technologie od společnosti Carl Zeiss® a antireflexní vrstva Sonnar T* zajišťují snímky s výjimečným kontrastem a rozlišením
Pevná ohnisková vzdálenost 55 mm - Pořizujte snímky s ostrými detaily „normálním“ pevným objektivem. Využijte optiku na vyšší úrovni, než jakou nabízí většina objektivů se zoomem.
Minimální zkreslení - Asférické členy objektivu zajistí minimální vnitřní odrazy světla, přestože se jedná o kompaktnější provedení.
Plynulé a rychlé ostření - Vnitřní mechanismus ostření s lineárním motorem umožňuje dosáhnout rychlého automatického ostření a kratší minimální ohniskové vzdálenosti pro zaostření.
Fotografujte venku, v dešti i na slunci - Ideální pro fotografování v nepříznivém počasí: důležité části na vnějšku objektivu jsou utěsněné a chráněné před prachem a vlhkostí
Plynulé a zaoblené rozostření - Kruhová clona s devíti lamelami zajišťuje přirozené rozostření neboli efekt „bokeh“
Univerzální fotografický pomocník - Objektiv SEL-55F18Z je ideální pro fotografování krajin, portrétů a akčních snímků. Tento světelný objektiv hravě zvládne záběry pořízené v interiérech nebo za nedostatečného osvětlení.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Objektiv Sony SEL 55F18Z 55 mm
Diskuze k produktu: objektiv-sony-sel-55f18z-55-mm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.