vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Objektiv Tamron AF 90 mm / 2.8 SP Di Macro pro Nikon

Kalkulačka splátek CETELEM
13071 Kč s DPH

10802 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: NIKON
Váha: 0,405
Objektiv Tamron AF 90 mm / 2.8 SP Di Macro pro Nikon
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
okud podědíte absolutní optické kvality legendárního Tamronu AF 90 mm / 2.8 SP Macro 1:1 a ještě jej vylepšíte vícenásobným optickým povlakováním samozřejmě včetně vývoje Di máte zde tento unikátní objektiv. Výborná ovladatelnost a dokonalý makro systém skrytý v kompaktním celku poskytuje maximální uživatelské hodnoty. Ostrost vykreslení obrazu v kombinaci s jeho oddělením od pozadí díky světelnosti 2.8 je předurčuje jako ideální objektiv pro portrétní a makro fotografii.Maximální poměr zvětšení 1:1.

Di - Digitally Integrated Design. Objektivy určené pro použití jak na digitálních tak analogových zrcadlovkách.

SP - Super Performance. Řada vysocevýkonných kompaktních objektivů.

Macro - Makro objektivy jsou určeny zejména na fotografování makrofotografie - mají proto výrazně menší zaostřitelnou vzdálenost nežli obdobné objektivy bez doplňku Macro.

Objektiv je možné používat na analogových zrcadlovkách (na film) tak i na digitálních zrcadlovkách.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Objektiv Tamron AF 90 mm / 2.8 SP Di Macro pro Nikon
Diskuze k produktu: objektiv-tamron-af-90-mm-28-sp-di-macro-pro-nikon není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.