vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Objektiv Tamron SP 2,8/17-50 DI II Sony

Kalkulačka splátek CETELEM
9448 Kč s DPH

7808 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: TAMRON
Váha: 0,648
Objektiv Tamron SP 2,8/17-50 DI II Sony
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zcela nový objektiv pro digitální zrcadlovky s malým čipem. Pokrývá rozsah 17-50 mm, t.j. 25 - 75 mm při přepočtení na 35 mm film. Nabízí velmi vysokou obrazovou kvalitu a vysokou světelnost v celém rozsahu 2.8, nepostradatelnou pro portrétní fotografii.

Di-II - Digitally Integrated Design II. Objektivy určené pro použití pouze na digitálních jednookých zrcadlovkách s čipy do velikosti 16x24 mm (APS-C velikost).

SP - Super Performance. Řada vysocevýkonných kompaktních objektivů.

XR - High Refraction Index. V konstrukci objektivu jsou použity optické elementy s vysokou refrakcí.

LD - Low Dispersion. Optika s částmi ze skla se zvláště nízkým rozptylem světla (ED) pro jasný, ostrý popis od kraje ke kraji a sníženou chromatickou aberaci.

IF - Značka pro vnitřní zaostřování, kdy při ostření se neotáčí přední příruba objektivu. To je výhodné zejména při focení s polarizačními filtry a na makro, kdy se nemění celková délka objektivu.

Objektiv je možné používat pouze na digitálních zrcadlovkách s velikostí čipu APS-C (veškeré zrcadlovky vyjma Nikon D700 a Canon EOS 5 D).Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Objektiv Tamron SP 2,8/17-50 DI II Sony
Diskuze k produktu: objektiv-tamron-sp-28-1750-di-ii-so-af není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.