vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Objektiv Tamron SP 4,0-5,6/70-300 DI VC USD Canon

Kalkulačka splátek CETELEM
11566 Kč s DPH

9559 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Part no.: A005E
Výrobce: TAMRON
Váha: 0,765
Objektiv Tamron SP 4,0-5,6/70-300 DI VC USD Canon
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Provedení výrobku: černá barva

* Ve snaze dosáhnout nejlepšího rozlišení obrazu v kategorii 70-300mm, představil Tamron, u příležitosti 60-ti let výročí, objektiv SP AF70-300mm F4-5.6 Di VC USD - využívající pokročilého optického designu díky technologiím LD (Low Dispersion) a XLD ( Extra Low Dispersion), které účinně zabraňují chromatické aberaci.
* Výsledkem je ostřejší kontrast a mnohem vyšší kvalita obrazu oproti ostatním objektivům ve své třídě.

* Kromě toho, je to první objektiv Tamron disponující USD (Ultrasonic Silent Drive) vlastním ultrazvukovým AF pohonem.
* Tento mechanismus poskytuje rychlé zaostřování, díky němuž je vhodný pro fotografování sportu, dostihů nebo jiných rychle se pohybujících objektů.
* Objektiv se může pochlubit také Tamron VC (Vibration Compensation), tříosým optickým stabilizátorem obrazu pro pohodlnější fotografování z ruky a to nejen na dlouhé ohniskové vzdálenosti v oblasti, kde dochází k snadnému rozmazání snímku, ale také ve špatných světelných podmínkách.

* Kombinací nejlepšího rozlišení obrazu, ultrasonického tichého motoru a optického stabilizátoru obrazu Tamron ve výrobě dosáhl vrcholného teleobjektivu 70-300mm.
* Objektiv je konstruovaný pro digitální zrcadlovky s velkým obrazovým snímačem i pro digitální zrcadlovky s malým APS-C snímačem.

* USD (Ultrasonic Silent Drive) je technologie vyvinutá výrobcem Tamron a představuje novou dimenzi v přesnosti a rychlosti zaostřování.
* Tamron USD pracuje s vysokofrekvenčními ultrazvukovými vibracemi, které jsou vyráběny v prstenci, nazývaném stator.
* Energie z vibrací se využívá k otočení vloženého kovového kroužku uvnitř statoru, známém jako rotor. Piezoelektrický keramický prvek vytváří ultrazvukové vibrace, při kterých vzniká specifické napětí, tento je umístěn v kruhové formaci na statoru.
* Toto elektrodové seskupení z piezoelektrických keramických prvků způsobí dvě ultrazvukové vibrace vznikající ve statoru.

* Vzájemným působením těchto dvou ultrazvukových vibrací je možné převést energii z vibrací, které vyrábí jednoduchý mechanický pohyb, do energie tzv. odklánějících vln, které pak udávají pohyb kolem obvodu kroužku (směr otáčení).

* S ostřícím pohonem USD, třením mezi těmito odklánějícími vlnami vytvořenými na kovovém povrchu statoru a povrchu rotoru, vzniká síla, způsobující otáčení rotoru.
* Zaostřovací kroužek objektivu, který je spojen s rotorem, je tímto posouván a vytváří rychlý, jemný pohyb motoru automatického ostření.

* Jelikož je pohyb založený na rotoru, dovoluje tak plné manuální zaostřování bez nutnosti vyhledání přepínače.

* Rychlost bez stability by neměla efekt, technologie USD navíc pracuje v kombinaci s vlastním Tamron (VC - Vibration Compensation) optickým stabilizátorem obrazu.

* Objektiv získal prestižní ocenění EISA 2010-2011 jako Nejlepší produkt v kategorii ZOOM LENS - Zoomový objektiv.

Parametry:
* Konstrukce - počet členů: 17
* Konstrukce - počet skupin: 12
* Max. clona (/F): 32-45
* Max. ohnisková vzdálenost: 300 mm
* Max. poměr zvětšení (1:x): 4
* Min. ohnisková vzdálenost: 70 mm
* Min. zaostřitelná vzdálenost: 50 cm
* Označení slun. clony dle výrobce: -
* Sluneční clona součástí bal.: Ano
* Typ filtru: Vnější se závitem - přední
* Typ objektivu: AF objektiv s proměnným ohniskem
* Typ patice: Canon
* Průměr závitu: 62 mm
* Rozměry délka (mm): 142,7
* Rozměry průměr (mm): 81,5
* Hmotnost: 765g

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.765
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm): 8.15

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.500
Výška (cm): 12.00
Šířka (cm): 11.00
Hloubka (cm): 22.00
EAN: 4960371005539

Záruční doba: 24 měsícůPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Objektiv Tamron SP 4,0-5,6/70-300 DI VC USD Canon
Diskuze k produktu: objektiv-tamron-sp-af-70300mm-f456-di-vc-usd-pro-canon není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.