vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Odsavač par Guzzanti ORW Glass

Kalkulačka splátek CETELEM
15048 Kč s DPH

12436 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Odsavač par Guzzanti ORW Glass
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ostrůvkový komínový odsavač par, elektronický ovládací panel s tlačítkem Soft Touch-dotykové ovládání , podsvícen LED diodami v modré barvě , TIMER - časovač automatické vypnutí po 10min a max 90 min., 1 motor, 4 rychlosti ventilátoru , halogenové osvětlení 2x20W, 1x kovový filtr proti mastnotám umyvatelný v myčce s neomezenou životností (aluminium) , max . výkon 800 m3/hod, hlučnost max. 49 dBA, nastavitelná výška od 90cm do 120cm, výstup 150mm, barva : nerezavějící ocel matná s kombinací černého skla. Možné používat jako recirkulační přes uhl. filtr., 1ks , ROZMĚRY : výška 90-120 cm X průměr 39cm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Odsavač par Guzzanti ORW Glass
Diskuze k produktu: odsavac-par-guzzanti-orw-glass není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.