vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Odšťavňovač Guzzanti GZ 020

Kalkulačka splátek CETELEM
4636 Kč s DPH

3831 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: GUZZANTI
Váha: 5
Záruka: 24 měsíců
Odšťavňovač Guzzanti GZ 020
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nízkootáčkový odšťavňovač
Nejnovější generace šnekového odšťavňovače je založena na revoluční technologii šnekového lisu na ovoce a zeleninu. Na rozdíl od běžných odsťavňovačů ovoce a zeleninu neodstřeďuje, ale pomalu lisuje.
Zpracuje tak tak nejen všechny druhy ovoce a zeleniny, ale např. i ořechy a bylinky.
Tento jedinečný způsob zpracování, vysoce účinný a současně i maximálně šetrný ke zpracovávanému ovoci a zelenině umožňuje získat maximum vitamínů, antioxidantů a živin i přirozené chutě čerstvého ovoce a zeleniny.
Přístroj používá vertikální šnekový systém pro snazší plnění i čištění.
Pomalé odšťavňování umožňuje získat, ve srovnání s běžným, odstředivým, až o 50% více šťávy, při polovičním času a při minimálním množství odpadu.
Nový způsob tak nejen mnohem dokonaleji využívá cennou čerstvou zeleninu a ovoce, ale rovněž významným způsobem šetří energii potřebnou k jejich zpracování.
Odšťavňování probíhá ve dvou fázích: v první se šťáva získává pomocí drcení a následně se pak drť stlačuje, čímž se docílí velmi vysokho výnosu.
Pomalé lisování probíhá při velmi nízké úrovni hluku, která nepřesahuje 60dB.
Všechny slupky, jadérka a drť jsou průběžně separovány do oddělené nádoby a přístroj tak umožňuje nepřetržitý provoz, bez nutnosti průběžného čištění.
Technické údaje:
Dvě 1l nádoby na šťávu a dřeň
Dvě dvoufázová lisovací síta s rozdílnou velikostí otvorů pro tvrdé a měkké ovoce.
Velmi snadná obsluha.
Zpětný chod pro snadné čištění.
Moderní design, ergonomické, tiché, ale současně kompaktní provedení výrobku jej předurčuje k využití v každé kuchyni
Příkon 150W, 220~240V
Hmotnost přístroje 4,8kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Odšťavňovač Guzzanti GZ 020
Diskuze k produktu: odstavnovac-guzzanti-gz-020 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.