vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Odšťavňovač Philips HR 1870/10 Avance černý

Kalkulačka splátek CETELEM
5220 Kč s DPH

4314 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: PHILIPS
Váha: 5,2
Odšťavňovač Philips HR 1870/10 Avance černý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Moderní odšťavňovač a lis na citrusy, který zajistí, že na vašem stole bude každé ráno stát lahodný a nesmírně zdravý nápoj. Díky pokročilé technologie je výtěžnost z ovoce až o 10 % vyšší. Čištění přístroje je rychlé a pohodlné - vše bude hotovo během jedné minuty. Díky velkému zásobníku je možné vytvořit až 2,5 litrů šťávy najednou. Dodatečné pohodlí představuje užití XXL přívodní trubice, což eliminuje nutnost cokoli krájet.

Ve vybavení odšťavňovače nechybí ani možnost volby rychlosti pro měkké a tvrdé ovoce a zeleninu. Výkonný 900W motor bez kompromisů odšťavní i ty nejodolnější plody a přísady. Technologie QuickClean zajišťuje již zmíněné rychlé čištění a navíc shromažďuje všechnu dužinu na jednom místě, kde je snadné jí zlikvidovat. Mezi další prvky odšťavňovače a lisu na citrusy patří systém proti odkapávání nebo možnost omývat odnímatelné části v myčce. Drobným bonusem je také kniha receptů od Mistra džusů Jasona Valea.

Parametry a specifikace:

Typ:
odšťavňovač a lis na citrusy

Příkon:
900 W

Konstrukce a provedení:
Materiál víka: SAN
Materiál nádoby na dužinu a posunovač: PP
Materiál hubičky: nerezová ocel
Materiál krytu: plast PP
Protiskluzové podložky
Bezpečnostní svorky
Receptář
Integrovaný úložný prostor pro kabel

Nastavení rychlosti:
2

Nádoba na dužinu:
1,6 l

Průměr plnicí trubice:
80 mm

Kapacita džbánu na džus:
1500 ml

Příslušenství:
Džbán na šťávu
Hubička

Technické údaje:
Napětí: 220 - 240 V
Frekvence: 50/60 Hz
Délka kabelu: 1 m

Hmotnost:
5,2 kg

Barevné provedení:
černé


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Odšťavňovač Philips HR 1870/10 Avance černý
Diskuze k produktu: odstavnovac-philips-hr-1870-10-avance-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.