vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Odšťavňovač Russell Hobbs 22700

Kalkulačka splátek CETELEM
3368 Kč s DPH

2783 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Výrobce: RUSSELL HOBBS
Váha: 5,14
Odšťavňovač Russell Hobbs 22700
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Odšťavňovač Russell Hobbs 22700

Univerzální řešení na odšťavňování ovoce a zelenina
Pro přípravu džusů a smoothie 3 zařízení v 1 odšťavňovač citrusovač mixér
Umožní připravit 100% přírodní smoothies s džusem udělaným doma
Nádoba na šťávu funguje zároveň jako nádoba mixéru - objem 700ml
Plnící otvor široký 75mm na celé ovoce
Výkonný motor 800W
Prémiové kovové prvky

Nádoba na šťávu slouží zároveň jako mixovací nádoba a přenosná lahev na cestu, takže vše připravíte v jedné nádobě bez zbytečného nepořádku a můžete si svůj oblíbený nápoj vychutnat například na cestě do práce.

Tento odšťavňovač Russell Hobbs v sobě ukrývá hned několik přístrojů najednou. Namísto toho, abyste si zvlášť pořizovali odšťavňovač, citrusovač a mixér, postačí vám pouze Ultimate 3-v-1. Stejně jako pro přípravu smoothies je můžete použít jako běžný mixér na sorbety, omáčky nebo dokonce polévky. Odšťavňovač Ultimate 3-v-1 má unikátní kombinace nástavců, které nenajdete u žádného jiného spotřebiče.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Odšťavňovač Russell Hobbs 22700
Diskuze k produktu: odstavnovac-russell-hobbs-22700 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.