vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

OEM 10GE SR SFP+ LC, short reach SFP for Netgear

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1598 Kč s DPH

1321 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: AXM761_OEM
Výrobce: OEM
Záruka: 36 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Netgear komp.



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k OEM 10GE SR SFP+ LC, short reach SFP for Netgear
Diskuze k produktu: oem-10ge-sr-sfp-lc-short-reach-sfp-for-netgear není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.