vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

OEM X122 1G SFP LC BX-U Transceiver

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
996 Kč s DPH

823 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: J9143B_OEM
Výrobce: OEM
Záruka: 12 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX 1550nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HP komp.



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k OEM X122 1G SFP LC BX-U Transceiver
Diskuze k produktu: oem-x122-1g-sfp-lc-bxu-transceiver není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.