vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Office 2016 pro domácnosti a podnikatele Win Slovak

Kalkulačka splátek CETELEM
6143 Kč s DPH

5077 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: T5D-02892
Výrobce: MICROSOFT
Záruka: 6 měsíců
Office 2016 pro domácnosti a podnikatele Win Slovak
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Licence Office 2016 pro domácnosti a podnikatele je vhodná pro malé podnikatele, OSVČ nebo i domácí uživatele, kteří potřebují na svém počítači používat Outlook.
Umožňuje vám nainstalovat plné verze aplikací Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, OneNote 2016 a Outlook 2016 na 1 počítač s Windows 7 až Windows 10.
Trvalá licence je vázaná na Microsoft účet. Jazykovou verzi vyberete při úvodní instalaci. Instalace na nový počítač je možná nejdříve 90 dní od předešlé instalace.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Office 2016 pro domácnosti a podnikatele Win Slovak
Diskuze k produktu: office-2016-pro-domacnosti-a-podnikatele-win-slovak není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.