vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Oki ML5100 FB

Kalkulačka splátek CETELEM
10646 Kč s DPH

8798 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 43718207
Výrobce: OKI
Záruka: 12 měsíců
Oki ML5100 FB
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kompaktní a spolehlivá 24-ti jehličková tiskárna

* 24-ti jehličková tiskárna pro tisk 80 sloupců
* Rychlosti tisku až 375 znaků za sekundu (cps)
* Široké spektrum podporiovaných médií
* Tisk na vícevrstvý papír (1 originál + 4 kopie)
* Životnost tiskové pásky 2 miliony znaků
* Nabízí spolehlivost a vysokou kvalituv kompaktní formě

Díky svým malým rozměrům může být tato 24-ti jehličková tiskárna vždy po ruce. Je ideální pro tisk v prodejnách s rychloobrátkovým zbožím, cestovních kancelářích nebo bankách. Bez problémů tiskne například účtenky, lístky, formuláře a dokumenty s průklepovými kopiemi (1 originál + 4 kopie).

Tiskárna ML5100FB umožňuje plynulé provádění transakcí, což zvyšuje spokojenost zákazníků.

Závazek společnosti OKI
Značka OKI je proslulá kvalitou svých výrobků. Zákazníkům dodává zařízení, která zlepšují výkonnost pracovních skupin, aniž by zatěžovaly jejich rozpočet. S výrobky OKI máte jistotu, že získáte nízkonákladovou, spolehlivou a snadno ovladatelnou tiskárnu, která představuje absolutní špičku ve své třídě.
Odkaz na stránky výrobce: http://czech.oki.com/printers/dot-matrix-printers/24-pin-sidm/detail.aspx?prodid=tcm:100-122991-16

Záruka: Standardně 2 roky, servis v autorizovaném servise. Po registraci produktu na www.oki.cz/zaruka je záruka zdarma prodloužena na 3 roky.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Oki ML5100 FB
Diskuze k produktu: oki-ml5100-fb-a4-24jehlicek-375znak-sec-usb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.