vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Olympus ME-31 Microphone

Kalkulačka splátek CETELEM
3890 Kč s DPH

3215 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: N2277526
Výrobce: SPEED LINK
Záruka: 24 měsíců
Olympus ME-31 Microphone
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Mikrofon OLYMPUS ME-31 obsahuje větrnou clonou ideální pro nahrávání zvuků ve větrném prostředí. Clona minimalizuje rušivé větrné momenty a nahrávka bude díky ní čistá a snadno srozumitelná. Kovové tělo mikrofonu zaručuje vysokou pevnost a dlouhou životnost. Poskytněte Vašemu hlasu více poslechu: Ruční mikrofon je díky excelentní kvality zvuku vhodný pro optimální snímaní hlasu a zpěvu. Díky ergonomickému tvaru a nízké hmotnosti je možné držet mikrofon pevně v ruce, dva metry dlouhý kabel Vám zajišťuje volnost pohybu. Pro hlasová snímání na počítači je možné upevnění mikrofonu na spoludodaném stativu a díky nastavitelnému naklonění jeho perfektní vycentrování.
Směrový mikrofon, který lze použít různými způsoby, např. pro nahrávání přednášek nebo přírodních zvuků


Kovové tělo zaručující vysokou pevnost
Rukojeť, kterou lze uchytit ke stojánku mikrofonu a stativu jsou v balení


Stojánek lze umístit na stůl s nasazenou rukojetí
Větrná clona je součástí balení pro omezení větrných ruchůPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Olympus ME-31 Microphone
Diskuze k produktu: olympus-me31-puskovy-mikrofon není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.