vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

OLYMPUS TG-4 kompakt 16MPix, 4x zoom - červený

Kalkulačka splátek CETELEM
10240 Kč s DPH

8463 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: V104160RE000
Výrobce: OLYMPUS
Záruka: 24 měsíců
OLYMPUS TG-4 kompakt 16MPix, 4x zoom - červený
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
• Supersvětelný (1:2.0) objektiv se 4x zoomem (25-100mm*) pro širokoúhlé záběry a vynikající obrazovou kvalitu s vysokými hodnotami ISO při slabém osvětlení. • Vodotěsný do 15m** • Nárazuvzdorný do 2,1m** • Tlakuvzdorný do 100kg** • Mrazuvzdorný do -10°C** • Bezkonkurenční systém Super Macro se čtyřmi režimy pro spektakulární detailní záběry ze vzdálenosti 30cm až 1cm. • Zabudované WiFi a aplikace OI.Share pro sdílení a ovládání na dálku pomocí chytrého telefonu. • GPS, e.Compass a OI.Track pro rychlé a přesné informace o poloze. • Široké možnosti rozšíření díky bohaté nabídce předsádek a příslušenství. • Podvodní HDR režim pro lepší rozlišení tmavých a světlých ploch. • AF Area pro zaostření na vybrané zóny kompozice. • Přizpůsobitelný a snadno dostupný přepínač režimů umožňuje okamžitý přístup ke klíčovým nastavením.
Získejte širší pohled na svět Uprostřed přírody nemáte vždy možnost scénu patřičně zaranžovat. Se čtyřnásobným optickým zoomem TG-4 to ale ani není třeba. Ve spolupráci s rychlým automatickým zaostřováním vám rozsah zoomu 25 až 100mm (při přepočtu na kinofilm) umožní pořídit i z dálky úžasně ostré záběry, nebo s maximální kreativitou zachytit široké přírodní scenérie.
Fotografujte a okamžitě sdílejte . Podělit se o své zážitky a dobrodružství je dnes snazší než kdy dřív, ať jste na vrcholku hory nebo v malebném údolí. Díky vestavěné funkci Wi-Fi a aplikaci OI.Share můžete kdekoli své snímky bezdrátově přenést z fotoaparátu do chytrého telefonu. Nebo lze mobilní zařízení použít jako dálkový ovladač, pomocí kterého můžete na dálku ovládat spoušť nebo nastavovat parametry fotoaparátu.
Otiskněte své putování do mapy . GPS nové generace opatří každý váš snímek rychle a přesně informacemi o poloze. Pokud chcete znát svou polohu, i když je fotoaparát vypnutý, použijte funkci Kompas, která informuje také o nadmořské výšce a tlaku vzduchu. Nainstalujete-li do svého telefonu aplikaci OI.Track, můžete snímky sdílet spolu s GPS údaji.
Rozšiřte svůj odolný svět TOUGH . Pro TG-4 je také k dispozici celý systém příslušenství, se kterým budou vaše dobrodružství ještě úžasnější. Podvodní pouzdro, kruhové světlo LED Light Guide, telepředsádka nebo předsádka typu rybí oko, různá pouzdra, podvodní předsádky a blesky. Užijte si svět kreativních možností, kamkoli vás vaše dobrodružství zavedou.
16megapixelový podsvícený CMOS Nechte se ohromit plnoformátovými videi, fotografiemi a tisky ve vysokém rozlišení až 16 megapixelů. Získejte vyšší obrazovou kvalitu s menším šumem a více obrazovými detaily, zejména ve slabém osvětlení.
Obrazový procesor TruePicVII Obrazový procesor TruePic VII se spolu s rychlým snímačem dokonale přizpůsobí konkrétní použité cloně objektivu. Výsledkem jsou velkolepé fotografie a videa s realisticky živým obrazem.
iHS technologie V kombinaci s rychlým 16-Megapixelovým CMOS snímačem a vysoce výkonným obrazovým procesorem TruePic VII vám iHS umožní zachytit scénu přesně podle vašich představ - v plné kráse a s brilantně ostrým obrazem.
Třípalcový LCD displej s 460000 obrazovými body Základem snadného komponování a kontroly záběru je velký LCD displej s vysokým rozlišením. Živé barvy a vysoký kontrast displeje znamenají maximální komfort při pořízení každé fotografie či videa.
Intervalové snímání a časosběrné video Funkce intervalového snímání ve spojení s funkcí časosběrného videa umožňuje zachytit východ slunce nebo jiné unikátní děje jako video se speciálním časosběrným efektem.
Umělecké filtry Vylepšete své snímky s využitím vlastní kreativity. Pohrajte si s různými efekty a ozvláštněte své fotografie nebo videa některým ze 7 uměleckých filtrů.
Režim Live Composite Proměňte scény s dlouhou expozicí, například hvězdné panorama, v jedinou úchvatnou fotografii. Live Composite vytvoří s pomocí speciální kontroly jasu dokonalý efekt. Možnost prohlédnout si výsledek před pořízením snímku vám přináší ještě více kreativity.
Máte rádi RAW formát? Měli byste - nepřijdete tak o žádný detail ani kvalitu snímku, tolik potřebnou např. pro tisk fotografií ve velkém formátu.
1080p Full HD S vysokým rozlišením Full HD (1920 x 1080) dostáváte do rukou dokonalou profesionální filmovou kvalitu. Takže si můžete vychutnat až 29 minut videa s rychle se pohybujícím obrazem v dokonalé kvalitě.
Režim priority clony Režim A rozšíří možnosti vašeho kreativního vyjádření. Přímým manuálním ovládáním clony můžete dosáhnout poutavých efektů hloubky ostrosti a bokehu.
Specifikace : Obrazový snímač 1/2,3'' CMOS s efektivním rozlišením 16 MPX Filtr primárních barev(RGB)
Objektiv Širokoúhlý optický 4x zoom Ohnisková vzdálenost 25 - 100mm (ekviv. 35mm)
Monitor 7,6cm/3,0" LCD s 460,000 bodů Displej s ochranným panelem
Systém záznamu videa 1080p Full HD video Časosběrné video
Scénické režimy 19 scénických režimů pro automatické přizpůsobení konkrétním podmínkám.
Podvodní režimy 5 podvodních režimů usnadňujících práci v obtížných podmínkách pod vodní hladinou
* Ekvivalent pro MIL Standart (Dle tesů spol. Olympus) ** Podle standardu IEC standard publication 529 IPX8 *** Podle testovacích podmínek společnosti Olympus **** Podle standardu IEC standard publication 529 IPX6


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k OLYMPUS TG-4 kompakt 16MPix, 4x zoom - červený
Diskuze k produktu: olympus-tg4-kompakt-16mpix-4x-zoom-cerveny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.