vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Optické kabely a příslušenství

Filtr cen: 0-14900
na stránku
řazení
 zobrazit: 
<< 1 2 3 4 5 6 7 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
325 Kč bez DPH
393 Kč s DPH
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4
Skladem v eshopu - Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4

Pigtail Fiber Optic LC 62,5/125MM1m,0,9mm

optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka LC - singlemode 62,5/125 - délka 1m
114 Kč bez DPH
138 Kč s DPH
Pigtail Fiber Optic LC 62,5/125MM1m,0,9mm Pigtail Fiber Optic LC 62,5/125MM1m,0,9mm
Skladem v eshopu - Pigtail Fiber Optic LC 62,5/125MM1m,0,9mm
221 Kč bez DPH
268 Kč s DPH
Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 1m Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 1m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 1m
153 Kč bez DPH
185 Kč s DPH
DATACOM Rozbočka STP 1xPC na 1TEL a 1TEL DATACOM Rozbočka STP 1xPC na 1TEL a 1TEL
Skladem v eshopu - DATACOM Rozbočka STP 1xPC na 1TEL a 1TEL
250 Kč bez DPH
302 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,1m Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,1m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,1m
198 Kč bez DPH
239 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m
274 Kč bez DPH
332 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 5 m Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 5 m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 5 m

Optický FTTH box

www.mader.cz
90 Kč bez DPH
109 Kč s DPH
Optický FTTH box Optický FTTH box
Skladem v eshopu - Optický FTTH box

Kabel páska vázací 20cm, 100ks

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Ostatní; Doplňující informace: stahovací pásek, 100ks v balení, délka: 200mm, šířka: 4,8mm
88 Kč bez DPH
106 Kč s DPH
Kabel páska vázací 20cm, 100ks Kabel páska vázací 20cm, 100ks
Skladem - Kabel páska vázací 20cm, 100ks
137 Kč bez DPH
166 Kč s DPH
DATACOM Hmoždinka (8mm) šedá 100ks DATACOM Hmoždinka (8mm) šedá 100ks
Skladem v eshopu - DATACOM Hmoždinka (8mm) šedá 100ks

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Connector 1: ST Connector 2: SC Cable type: I-VH 2G50/125µ Fiber class: OM2 Mode: Multimode Color cab
132 Kč bez DPH
160 Kč s DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
Skladem v eshopu - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m

DATACOM Patch cord UTP CAT6 0,5m šedý FLAT plochý

DATACOM Patch kabel UTP lanko CAT.6 se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními prvky) Ploché provedení kabelu instalace znamená nejen úsporu místa (až 50%), ale i možnos
59 Kč bez DPH
71 Kč s DPH
DATACOM Patch cord UTP CAT6 0,5m šedý FLAT plochý DATACOM Patch cord UTP CAT6 0,5m šedý FLAT plochý
Skladem v eshopu - DATACOM Patch cord UTP CAT6 0,5m šedý FLAT plochý
<< 1 2 3 4 5 6 7 >> >|