vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Optické kabely a příslušenství

Filtr cen: 0-53300
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 1m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable dia
169 Kč bez DPH
204 Kč s DPH
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m
Nedostupné - Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m
33550 Kč bez DPH
40596 Kč s DPH
DROP 12vl 2km SM09/125 G.657A2 Corning LSZH DROP 12vl 2km SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
Nedostupné - DROP 12vl 2km SM09/125 G.657A2 Corning LSZH

Kazeta pro uchycení optického sváru 12 pozic

- 19" Neosazený patch panel určený pro montáž do 19" datových rozvaděčů. - 16 x 1 pozice pro umístění keystonu (rámečky jsou již součástí) - výška 1U - barva černá Související produkty: 4000 - UTP keystone RJ45 cat.5e černý
127 Kč bez DPH
154 Kč s DPH
Kazeta pro uchycení optického sváru 12 pozic Kazeta pro uchycení optického sváru 12 pozic
Skladem v eshopu - Kazeta pro uchycení optického sváru 12 pozic

Opticord LC-SC Optický patch cord 50/125 3m Duplex OM3

LC-SC Optický patch cord 50/125 3m Duplex OM3 LSZH
229 Kč bez DPH
277 Kč s DPH
Opticord LC-SC Optický patch cord 50/125 3m Duplex OM3 Opticord LC-SC Optický patch cord 50/125 3m Duplex OM3
Nedostupné - Opticord LC-SC Optický patch cord 50/125 3m Duplex OM3

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 5 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč
391 Kč bez DPH
473 Kč s DPH
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 5 m  Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 5 m
Skladem v eshopu -  Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 5 m

Opticord ST-SC 50/125µ 2m

Opticord SC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem SC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace SC-ST 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvni
174 Kč bez DPH
211 Kč s DPH
Opticord ST-SC 50/125µ 2m Opticord ST-SC 50/125µ 2m
Skladem v eshopu - Opticord ST-SC 50/125µ 2m
83 Kč bez DPH
101 Kč s DPH
DATACOM Stahovací páska (3.6x200) černá 100ks DATACOM Stahovací páska (3.6x200) černá 100ks
Skladem v eshopu - DATACOM Stahovací páska (3.6x200) černá 100ks
94 Kč bez DPH
114 Kč s DPH
DATACOM Kabelová příchytka  (9mm) bílá 100ks DATACOM Kabelová příchytka  (9mm) bílá 100ks
Skladem v eshopu - DATACOM Kabelová příchytka  (9mm) bílá 100ks
298 Kč bez DPH
361 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 3m Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 3m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 3m
340 Kč bez DPH
411 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,10m Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,10m
Nedostupné - Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,10m
198 Kč bez DPH
239 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m
156 Kč bez DPH
189 Kč s DPH
Kabel Telefonní drát 100m černý Kabel Telefonní drát 100m černý
Skladem v eshopu - Kabel Telefonní drát 100m černý
1 2 3 4 5 >> >|