vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Optické kabely a příslušenství

Filtr cen: 0-57400
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 1m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 1 m; Typ kabeláže: one-mode optical fibre 9/125 (OS2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: žlutá
176 Kč bez DPH
213 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 1m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 1m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 1m, 15 LGW
81 Kč bez DPH
98 Kč s DPH
Optická spojka SC multi mode duplex Optická spojka SC multi mode duplex
Skladem v eshopu - Optická spojka SC multi mode duplex
29 Kč bez DPH
35 Kč s DPH
Čistící ubrosek IPA 152x152mm  1Ks bal 58x58mm Čistící ubrosek IPA 152x152mm  1Ks bal 58x58mm
Skladem v eshopu - Čistící ubrosek IPA 152x152mm  1Ks bal 58x58mm

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 2m OM3

LC-SC Optický patch cord 50/125 5m OM3 DUPLEX 2x2,8mm LSZH Plášť (LS0H)
204 Kč bez DPH
247 Kč s DPH
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 2m OM3 Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 2m OM3
Skladem v eshopu - Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 2m OM3

Opticord LC-ST 09/125µ 2m

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnit
144 Kč bez DPH
174 Kč s DPH
Opticord LC-ST 09/125µ 2m Opticord LC-ST 09/125µ 2m
Skladem v eshopu - Opticord LC-ST 09/125µ 2m
207 Kč bez DPH
251 Kč s DPH
Opticord LC-SC 09/125µ 2m Opticord LC-SC 09/125µ 2m
Skladem v eshopu - Opticord LC-SC 09/125µ 2m
339 Kč bez DPH
410 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,10m Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,10m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,10m
277 Kč bez DPH
335 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 2m Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 2m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 2m
169 Kč bez DPH
204 Kč s DPH
Kabel Telefonní drát 100m bílý Kabel Telefonní drát 100m bílý
Skladem v eshopu - Kabel Telefonní drát 100m bílý

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector
178 Kč bez DPH
215 Kč s DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m
Skladem v eshopu - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 1m OM3
260 Kč bez DPH
314 Kč s DPH
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 1m OM3
Skladem v eshopu - Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 1m OM3
1 2 3 4 5 >> >|