vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Optické kabely a příslušenství

Filtr cen: 0-14600
na stránku
řazení
 zobrazit: 
<< 1 2 3 4 5 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
189 Kč bez DPH
229 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,1m Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,1m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 7m Best performance and link quality for your network. Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-
221 Kč bez DPH
267 Kč s DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 7m
Skladem v eshopu - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 7m
171 Kč bez DPH
207 Kč s DPH
Hama optický rozbočovač ODT, 1x2 Hama optický rozbočovač ODT, 1x2
Skladem, dodání do 3 dnů - Hama optický rozbočovač ODT, 1x2