vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Optické kabely a příslušenství

Filtr cen: 0-56900
na stránku
řazení
 zobrazit: 
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
241 Kč bez DPH
291 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,2m Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,2m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,2m
108 Kč bez DPH
131 Kč s DPH
Optická spojka SC multi mode duplex Optická spojka SC multi mode duplex
Skladem v eshopu - Optická spojka SC multi mode duplex
39 Kč bez DPH
47 Kč s DPH
Čistící ubrosek IPA 152x152mm  1Ks bal 58x58mm Čistící ubrosek IPA 152x152mm  1Ks bal 58x58mm
Skladem v eshopu - Čistící ubrosek IPA 152x152mm  1Ks bal 58x58mm

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 2m OM3

LC-SC Optický patch cord 50/125 5m OM3 DUPLEX 2x2,8mm LSZH Plášť (LS0H)
204 Kč bez DPH
247 Kč s DPH
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 2m OM3 Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 2m OM3
Skladem v eshopu - Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 2m OM3

Opticord LC-ST 09/125µ 2m

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnit
121 Kč bez DPH
147 Kč s DPH
Opticord LC-ST 09/125µ 2m Opticord LC-ST 09/125µ 2m
Skladem v eshopu - Opticord LC-ST 09/125µ 2m

Opticord LC-SC 09/125µ 2m

Pevný a odolný rovný rýč s robustní dřevěnou násadou. Dřevěná rukojeť ve tvaru T se dobře drží a umožňuje snadnější práci. Specifikace: délka násady: 90 cm rozměry: 21,5 × 37,7 cm barva: černá hmotnost: 1,8 kg
203 Kč bez DPH
246 Kč s DPH
Opticord LC-SC 09/125µ 2m Opticord LC-SC 09/125µ 2m
Skladem v eshopu - Opticord LC-SC 09/125µ 2m
339 Kč bez DPH
410 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,10m Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,10m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,10m
277 Kč bez DPH
335 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 2m Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 2m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 2m
255 Kč bez DPH
309 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector
176 Kč bez DPH
213 Kč s DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m
Skladem v eshopu - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 1m OM3
260 Kč bez DPH
314 Kč s DPH
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 1m OM3
Skladem v eshopu - Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 1m OM3

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m
325 Kč bez DPH
393 Kč s DPH
Patchcord FO duplex LC-SC/APC  9/125um SM, 2m Patchcord FO duplex LC-SC/APC  9/125um SM, 2m
Skladem v eshopu - Patchcord FO duplex LC-SC/APC  9/125um SM, 2m

Trubičková ochrana optického sváru 60mm

Hra pro PSP Need for speed: Most Wanted 5-1-0. V Need for Speed: Most Wanted jde o jediné - stát se tím nejhledanějším pirátem silnic na seznamu všech policistů. Zkombinování nelegálních závodů ve městě s možností řádně vyladit svého miláčka a hlavně všudypřítomná policie a automobilové honičky jako vystřižené z akčních filmů, to přesně je NFS: Most Wanted. Předjeďte své soupeře při závodech za plného provozu a obelstěte a unikněte všem hlídkujícím policistům. Need for Speed Most Wanted obsahuje řadu nejžh
21 Kč bez DPH
25 Kč s DPH
Trubičková ochrana optického sváru 60mm Trubičková ochrana optického sváru 60mm
Skladem v eshopu - Trubičková ochrana optického sváru 60mm
229 Kč bez DPH
277 Kč s DPH
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 3m Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 3m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 3m
158 Kč bez DPH
191 Kč s DPH
Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká
Skladem v eshopu - Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká
221 Kč bez DPH
267 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m
221 Kč bez DPH
268 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 1m Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 1m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 1m
269 Kč bez DPH
325 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 1 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: SC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s, LSOH, Baleno po 1 ks v igelitovém sáčku; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.055 kg
151 Kč bez DPH
183 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW
1 2 3 4 5 >> >|