vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Optické moduly

Filtr cen: 0-11800
na stránku
řazení
 zobrazit: 
1 2 >>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zyxel DAC10G-3M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters

ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters
2584 Kč bez DPH
3127 Kč s DPH
Zyxel DAC10G-3M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters Zyxel DAC10G-3M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters
Skladem v eshopu - Zyxel DAC10G-3M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters

MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly.Podpora rychlostí v závislosti na délc
1121 Kč bez DPH
1356 Kč s DPH
MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul
Skladem v eshopu - MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul
1835 Kč bez DPH
2220 Kč s DPH
Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX
Skladem v eshopu - Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX
1242 Kč bez DPH
1503 Kč s DPH
Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX
Skladem v eshopu - Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseBX - LC; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: single-mode optický kabel 9/125 (OS1); Doplňující informace: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP, Max. Cable Length: 10km, Data Rate: 1.25Gbps
653 Kč bez DPH
790 Kč s DPH
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
Skladem v eshopu - TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
271 Kč bez DPH
328 Kč s DPH
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
Skladem v eshopu - OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
274 Kč bez DPH
331 Kč s DPH
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
Skladem v eshopu - OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1

Výrobce: Cisco Systems; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-T (RJ-45) ; Doplňující informace: miniGibic SFP modul pro UTP kabel Cat 5 RJ-45 až 100 m; Šířka: 13.4 mm; Výška: 8.5 mm; Délka: 66 mm; Čistá hmotnost: 0.018 kg
1860 Kč bez DPH
2250 Kč s DPH
Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1 Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1
Skladem v eshopu - Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1
1751 Kč bez DPH
2119 Kč s DPH
INTEL Twinaxial Network Cable SFP+ 3M XDACBL3M INTEL Twinaxial Network Cable SFP+ 3M XDACBL3M
Skladem v eshopu - INTEL Twinaxial Network Cable SFP+ 3M XDACBL3M

HPE X120 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver JD118BR

HPE X120 1G SFP LC SX Remanufactured Transceiver
2665 Kč bez DPH
3225 Kč s DPH
HPE X120 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver JD118BR HPE X120 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver JD118BR
Skladem v eshopu - HPE X120 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver JD118BR

D-Link 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (MM, LC) transceiver modul, max.550m, NBD

1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m - Mini GBIC to 1000BaseSX Multi-mode Fiber Transceiver - Distance up to 550m - Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots Multi-mode Fiber Transceiver (550 m) DEM-311GT - 1000BASE-SX port (IEEE 802.3z standard) - Duplex LC connector - Full duplex operation - 802.3x flow control support - Fiber type: 50um or 62.5um multi-mode fiber up to 550 m - Wave length: 850nm - Power support: 3.3V - Hot pluggable - Class 1 laser product complies with EN 60825-1 - TTL signal detect indicator
869 Kč bez DPH
1051 Kč s DPH
D-Link 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (MM, LC) transceiver modul, max.550m, NBD D-Link 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (MM, LC) transceiver modul, max.550m, NBD
Skladem v eshopu - D-Link 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (MM, LC) transceiver modul, max.550m, NBD

Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP

Cisco GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km, LC Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 1 Gbps Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Optická vlnová délka 850 nm Přenosová rychlost 1 Gbps Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Max. přenosová vzdálenost 1 km Navrženo pro Cisco 3825, 3825 V3PN, 3845, 3845 V3PN, 7301, 7301 VAM2+;Catalyst 2950, 2950ST, 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G, 4500, 4948;Catalyst Express 500, 500G;CSS 11503, 11506;ME 3400, 4924, 6524;Supervisor Engine 720, II-Plus-TS Rozhraní 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC/PC multi-mode x 2 1 x SFP (mini-GBIC) Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco Transreciever guide
5828 Kč bez DPH
7052 Kč s DPH
Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP
Skladem v eshopu - Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP
271 Kč bez DPH
328 Kč s DPH
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
Skladem v eshopu - OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: 10 GigabitEthernet 10GBaseSR, 10 GigabitEthernet SFP+; Síťový protokol a typ konektoru 2: 10 GigabitEthernet 10GBaseSR, 10 GigabitEthernet SFP+; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2)
1133 Kč bez DPH
1371 Kč s DPH
TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m
Skladem v eshopu - TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m

Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Výrobce: Cisco Systems; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LH (LC) ; Doplňující informace: Maximální vzdálenost optického vlákna (1300nm TYP, 1290-1355nm.):, 500 m (62.5/125um MMF s 200 MHz / km),, 2000 m (50/125um MMF s 500 MHz/km), , 40 km (9/125um SMF)., Parametry modulu:, vysílací výkon: -5 do 0dBm,, příjem citlivost: -22 do-3dBm.; Zařízení ve kterých je používaný: Linksys SR208G, Linksys SRW208MP, Linksys SRW208P, Linksys SR224G, Linksys SRW224, Linksys SRW224P, Linksys SRW224G4, Linksys SRW248G4, Linksys SRW2008, Linksys SRW2008MP, Liniksys SRW2008P, Linksys SR2024, Linksys SR2024C, Linksys SRW2016, Linksys SRW2024, Linksys SRW2024P, Linksys SRW2048.; Šířka: 13.4 mm; Výška: 8.5 mm; Délka: 56.5 mm; Čistá hmotnost: 0.018 kg
3792 Kč bez DPH
4588 Kč s DPH
Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver
Skladem v eshopu - Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver

MikroTik SFP+ (miniGBIC) kit, S+2332LC10D, SM, 10km, 10G, DDM, TX:1330nm RX:1270nm

MikroTik S+2332LC10D S+2332LC10D je kit 10Gbps SFP+ modulů s LC konektorem, podporuje DDM, pracuje s vlnovými délky TX:1330nm a RX:1270nm, je určen pro jedno-vidové vlákno (SM), použití do 10km. Moduly jsou otestovány a výrobce garantuje plnou kompatibilitu s produkty cloudcore CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM. Moduly jsou taktéž kompatibilní s produkty jiných výrobců. datasheet Technické specifikace: Kód produktu S+2332LC10D Rychlost 10G Vlnová délka TX:1330nm a RX:1270nm Vid Jedno-vidový (SM - Single Mode) Max. vzdálenost spoje 10km Konektor LC-single Formát SFP+ Užitečné odkazy: Diagnostika vadné jednotky Jak se bránit ESD veškeré informace o produktech společnosti MikroTik aktuální verze RouterOS ke stažení aktuální verze WinBoxu
6105 Kč bez DPH
7387 Kč s DPH
MikroTik SFP+ (miniGBIC) kit,  S+2332LC10D, SM, 10km, 10G, DDM, TX:1330nm RX:1270nm MikroTik SFP+ (miniGBIC) kit,  S+2332LC10D, SM, 10km, 10G, DDM, TX:1330nm RX:1270nm
Skladem v eshopu - MikroTik SFP+ (miniGBIC) kit,  S+2332LC10D, SM, 10km, 10G, DDM, TX:1330nm RX:1270nm

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
7765 Kč bez DPH
9396 Kč s DPH
HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
Skladem v eshopu - HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
269 Kč bez DPH
325 Kč s DPH
OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
Skladem v eshopu - OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 300 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gbps Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-SR Přenosová rychlost 10 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového spojení 10 Gigabit Ethernet Max. přenosová vzdálenost 300 m Rozměry 1.3 x 5.6 x 0.9 cm Váha 75 gramů Rozhraní 1 x Ethernet 10 GBase-SR - LC/PC multi mode x 2 Navrženo pro Cisco Catalyst Switch Module 3012 for IBM BladeCenter, Switch Module 3110G for IBM BladeCenter, Switch Module 3110X for IBM BladeCenter Cisco Nexus 5010 Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco Transreciever guide
9653 Kč bez DPH
11680 Kč s DPH
Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module
Skladem v eshopu - Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module

MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm (10km)

+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km. DDMI - diagnostika: Ano Dosah [km]: 10 Formát: SFP+ Konektory: LC duplex Pro typ kabelu: Single mode Přenosov
2433 Kč bez DPH
2944 Kč s DPH
MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm  (10km) MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm  (10km)
Skladem v eshopu - MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm  (10km)

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver HP RENEW JD119B

Application/Usage: Data Networking Interfaces/Ports: 1 x 1000Base-LX Interfaces/Ports Details: 1 x LC 1000Base-LX Network HP A5500G SI Switch Series HP A12500 Switch Series HP A-MSR50 Series
2554 Kč bez DPH
3090 Kč s DPH
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver HP RENEW JD119B HP X120 1G SFP LC LX Transceiver HP RENEW JD119B
Skladem v eshopu - HP X120 1G SFP LC LX Transceiver HP RENEW JD119B

HPE X121 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver J4858CR

HPE X121 1G SFP LC SX Remanufactured Transceiver
1306 Kč bez DPH
1580 Kč s DPH
HPE X121 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver J4858CR HPE X121 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver J4858CR
Skladem v eshopu - HPE X121 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver J4858CR

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC) - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) - Jedno napájecí
1578 Kč bez DPH
1909 Kč s DPH
SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data
Skladem v eshopu - SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

HPE X121 1G SFP LC LX HP RENEW Transceiver J4859CR

HPE X121 1G SFP LC LX Remanufactured Transceiver
2665 Kč bez DPH
3225 Kč s DPH
HPE X121 1G SFP LC LX HP RENEW Transceiver J4859CR HPE X121 1G SFP LC LX HP RENEW Transceiver J4859CR
Skladem v eshopu - HPE X121 1G SFP LC LX HP RENEW Transceiver J4859CR
7455 Kč bez DPH
9020 Kč s DPH
Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP) Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)
Skladem v eshopu - Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)

DIGITUS Professional colored pigtails, LC OM2 50/125 µ, Simplex

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 2 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC simplex; Typ konektoru 2: N/A; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s, Simplex OM2 50/125 µ 2 m; Barva: 12 colours, bílá, fialová, tyrkysová, Černá , červená, růžová, oranžová , šedá, zelená, žlutá, Hnědá, modrá
317 Kč bez DPH
384 Kč s DPH
DIGITUS Professional colored pigtails, LC OM2 50/125 µ, Simplex DIGITUS Professional colored pigtails, LC OM2 50/125 µ, Simplex
Skladem v eshopu - DIGITUS Professional colored pigtails, LC OM2 50/125 µ, Simplex

Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

SFP LX-10 (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
2156 Kč bez DPH
2609 Kč s DPH
Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
Skladem v eshopu - Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
632 Kč bez DPH
765 Kč s DPH
OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
Skladem v eshopu - OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
3625 Kč bez DPH
4386 Kč s DPH
Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
Skladem v eshopu - Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC HP RENEW Cbl JD097CR

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Remanufactured Cable
1721 Kč bez DPH
2082 Kč s DPH
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC HP RENEW Cbl JD097CR HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC HP RENEW Cbl JD097CR
Skladem v eshopu - HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC HP RENEW Cbl JD097CR

DIGITUS Professional colored pigtails, LC OS2 09/125 µ, Simplex

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 2 m; Typ kabeláže: Single Mode Fibre Optic; Typ konektoru 1: LC simplex; Typ konektoru 2: N/A; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Doplňující informace: Simplex OS2 09/125 µ 2 m; Barva: 12 colours, bílá, fialová, tyrkysová, Černá , červená, růžová, oranžová , Šedá, zelená, žlutá, modrá, Hnědá
302 Kč bez DPH
366 Kč s DPH
DIGITUS Professional colored pigtails, LC OS2 09/125 µ, Simplex DIGITUS Professional colored pigtails, LC OS2 09/125 µ, Simplex
Skladem v eshopu - DIGITUS Professional colored pigtails, LC OS2 09/125 µ, Simplex

Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC

MGBSX1, gigabitový tranceiver, optika SX, konektor LC 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, up to 220m 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, up to 275m 50/125um MMF @ 400 MHz/km, up to 500m 50/125um MMF @ 500 MHz/km, up to 550m
1935 Kč bez DPH
2341 Kč s DPH
Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC
Skladem v eshopu - Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC

HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver

HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver
3000 Kč bez DPH
3630 Kč s DPH
HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver
Skladem v eshopu - HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver
983 Kč bez DPH
1190 Kč s DPH
Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX
Skladem v eshopu - Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX
1 2 >>