vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Optické moduly

Filtr cen: 300-12800
na stránku
řazení
 zobrazit: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
251 Kč bez DPH
304 Kč s DPH
Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15 Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15
Skladem v eshopu - Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15
274 Kč bez DPH
331 Kč s DPH
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
Skladem v eshopu - OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

Výrobce: D-Link; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC) , napájení modulu 3.3V; Zařízení ve kterých je používaný: switche a moduly switche s portem MiniGBIC/SFP; Další informace: www.dlink.com [LINK]
1046 Kč bez DPH
1266 Kč s DPH
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
Skladem v eshopu - D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
417 Kč bez DPH
505 Kč s DPH
Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C. Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.
Skladem v eshopu - Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.

HPE X120 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver JD118BR

HPE X120 1G SFP LC SX Remanufactured Transceiver
2859 Kč bez DPH
3459 Kč s DPH
HPE X120 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver JD118BR HPE X120 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver JD118BR
Skladem v eshopu - HPE X120 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver JD118BR
275 Kč bez DPH
333 Kč s DPH
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
Skladem v eshopu - OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

Cisco SFP-H10GB-CU1M=

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 1 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UCS 6140 Technické specifikace: Popis zařízení Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - twinaxiální kabel - 1 m Typ zařízení Twinaxiální kabel - SFF-8436/ IEEE 802.3ae Délka 1m Navrženo pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48;UCS 6140 Konektory 2x SFP+ Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco
1094 Kč bez DPH
1324 Kč s DPH
Cisco SFP-H10GB-CU1M= Cisco SFP-H10GB-CU1M=
Skladem v eshopu - Cisco SFP-H10GB-CU1M=
702 Kč bez DPH
849 Kč s DPH
Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m
Skladem v eshopu - Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m
271 Kč bez DPH
328 Kč s DPH
OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
Skladem v eshopu - OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module

Výrobce: Netgear; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) ; Zařízení ve kterých je používaný: GSM7312, GSM7324, GSM7212, GSM7224, GSM7248, FSM7328S, FSM7352S, FSM7326P, FSM7352PS, GS716T, GS724T, GS748T, FS726T, FS726TP, FS750T2, JGS524F
3087 Kč bez DPH
3735 Kč s DPH
Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module
Skladem v eshopu - Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module

MikroTik SFP+ (miniGBIC) kit, S+2332LC10D, SM, 10km, 10G, DDM, TX:1330nm RX:1270nm

MikroTik S+2332LC10D S+2332LC10D je kit 10Gbps SFP+ modulů s LC konektorem, podporuje DDM, pracuje s vlnovými délky TX:1330nm a RX:1270nm, je určen pro jedno-vidové vlákno (SM), použití do 10km. Moduly jsou otestovány a výrobce garantuje plnou kompatibilitu s produkty cloudcore CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM. Moduly jsou taktéž kompatibilní s produkty jiných výrobců. datasheet Technické specifikace: Kód produktu S+2332LC10D Rychlost 10G Vlnová délka TX:1330nm a RX:1270nm Vid Jedno-vidový (SM - Single Mode) Max. vzdálenost spoje 10km Konektor LC-single Formát SFP+ Užitečné odkazy: Diagnostika vadné jednotky Jak se bránit ESD veškeré informace o produktech společnosti MikroTik aktuální verze RouterOS ke stažení aktuální verze WinBoxu
6412 Kč bez DPH
7758 Kč s DPH
MikroTik SFP+ (miniGBIC) kit,  S+2332LC10D, SM, 10km, 10G, DDM, TX:1330nm RX:1270nm MikroTik SFP+ (miniGBIC) kit,  S+2332LC10D, SM, 10km, 10G, DDM, TX:1330nm RX:1270nm
Skladem v eshopu - MikroTik SFP+ (miniGBIC) kit,  S+2332LC10D, SM, 10km, 10G, DDM, TX:1330nm RX:1270nm

TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: 10 GigabitEthernet 10GBaseSR, 10 GigabitEthernet SFP+; Síťový protokol a typ konektoru 2: 10 GigabitEthernet 10GBaseSR, 10 GigabitEthernet SFP+; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2)
2946 Kč bez DPH
3565 Kč s DPH
TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m
Skladem v eshopu - TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m

Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Small Business MGBSX1 - Transreciever SFP modul (mini-GBIC) - 1000Base SX - LC Technické specifikace: Popis zařízení Cisco Small Business MGBSX1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC)) Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Přenosová rychlost 1 Gbps Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Rozhraní 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC x 2 (1 x SFP (mini-GBIC) kompatibilní) Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco Transreciever guide
1888 Kč bez DPH
2285 Kč s DPH
Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Skladem v eshopu - Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
963 Kč bez DPH
1165 Kč s DPH
10G SFP+ DAC Cable AWG 30 Passive 2m Cisco komp. 10G SFP+ DAC Cable AWG 30 Passive 2m Cisco komp.
Skladem v eshopu - 10G SFP+ DAC Cable AWG 30 Passive 2m Cisco komp.

HPE X121 1G SFP LC LX HP RENEW Transceiver J4859CR

HPE X121 1G SFP LC LX Remanufactured Transceiver
2692 Kč bez DPH
3257 Kč s DPH
HPE X121 1G SFP LC LX HP RENEW Transceiver J4859CR HPE X121 1G SFP LC LX HP RENEW Transceiver J4859CR
Skladem v eshopu - HPE X121 1G SFP LC LX HP RENEW Transceiver J4859CR

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m

1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m - Mini GBIC to 1000BaseSX Multi-mode Fiber Transceiver - Distance up to 550m - Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots Multi-mode Fiber Transceiver (550 m) DEM-311GT - 1000BASE-SX port (IEEE 802.3z standard) - Duplex LC connector - Full duplex operation - 802.3x flow control support - Fiber type: 50um or 62.5um multi-mode fiber up to 550 m - Wave length: 850nm - Power support: 3.3V - Hot pluggable - Class 1 laser product complies with EN 60825-1 - TTL signal detect indicator
872 Kč bez DPH
1055 Kč s DPH
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m
Skladem v eshopu - D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m
274 Kč bez DPH
331 Kč s DPH
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
Skladem v eshopu - OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
9089 Kč bez DPH
10998 Kč s DPH
Intel® Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit Intel® Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit
Skladem v eshopu - Intel® Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota
1520 Kč bez DPH
1839 Kč s DPH
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár) MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)
Skladem v eshopu - MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseBX - LC; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: single-mode optický kabel 9/125 (OS1); Doplňující informace: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP, Max. Cable Length: 10km, Data Rate: 1.25Gbps
983 Kč bez DPH
1189 Kč s DPH
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
Skladem v eshopu - TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
343 Kč bez DPH
415 Kč s DPH
Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k. Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.
Skladem v eshopu - Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.
1197 Kč bez DPH
1448 Kč s DPH
Intel® Ethernet SFP+ Twinaxial Cable, 1 meter Intel® Ethernet SFP+ Twinaxial Cable, 1 meter
Skladem v eshopu - Intel® Ethernet SFP+ Twinaxial Cable, 1 meter

Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1)

Výrobce: Cisco Systems; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LH (LC) ; Doplňující informace: Maximální vzdálenost optického vlákna (1300nm TYP, 1290-1355nm.):, 500 m (62.5/125um MMF s 200 MHz / km),, 2000 m (50/125um MMF s 500 MHz/km), , 40 km (9/125um SMF)., Parametry modulu:, vysílací výkon: -5 do 0dBm,, příjem citlivost: -22 do-3dBm.; Zařízení ve kterých je používaný: Linksys SR208G, Linksys SRW208MP, Linksys SRW208P, Linksys SR224G, Linksys SRW224, Linksys SRW224P, Linksys SRW224G4, Linksys SRW248G4, Linksys SRW2008, Linksys SRW2008MP, Liniksys SRW2008P, Linksys SR2024, Linksys SR2024C, Linksys SRW2016, Linksys SRW2024, Linksys SRW2024P, Linksys SRW2048.; Šířka: 13.4 mm; Výška: 8.5 mm; Délka: 56.5 mm; Čistá hmotnost: 0.018 kg
3778 Kč bez DPH
4571 Kč s DPH
Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1) Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1)
Skladem v eshopu - Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1)

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC HP RENEW Cbl JD097CR

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Remanufactured Cable
1737 Kč bez DPH
2102 Kč s DPH
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC HP RENEW Cbl JD097CR HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC HP RENEW Cbl JD097CR
Skladem v eshopu - HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC HP RENEW Cbl JD097CR

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver JD118B

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
2579 Kč bez DPH
3121 Kč s DPH
HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver JD118B HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver JD118B
Skladem v eshopu - HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver JD118B

HPE X110 100M SFP LC LX Transceiver

HPE X110 100M SFP LC LX Transceiver
1125 Kč bez DPH
1361 Kč s DPH
HPE X110 100M SFP LC LX Transceiver HPE X110 100M SFP LC LX Transceiver
Skladem v eshopu - HPE X110 100M SFP LC LX Transceiver

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016
374 Kč bez DPH
452 Kč s DPH
MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
Skladem v eshopu - MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

SFP LX-10 (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
2193 Kč bez DPH
2653 Kč s DPH
Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
Skladem v eshopu - Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseBX - LC; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: single-mode optický kabel 9/125 (OS1); Doplňující informace: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP, Max. Cable Length: 10km, Data Rate: 1.25Gbps
656 Kč bez DPH
793 Kč s DPH
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
Skladem v eshopu - TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm (10km)

+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km. DDMI - diagnostika: Ano Dosah [km]: 10 Formát: SFP+ Konektory: LC duplex Pro typ kabelu: Single mode Přenosov
2546 Kč bez DPH
3081 Kč s DPH
MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm  (10km) MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm  (10km)
Skladem v eshopu - MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm  (10km)

MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

Single Mode 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 20km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S
420 Kč bez DPH
508 Kč s DPH
MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km) MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)
Skladem v eshopu - MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1

Výrobce: Cisco Systems; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-T (RJ-45) ; Doplňující informace: miniGibic SFP modul pro UTP kabel Cat 5 RJ-45 až 100 m; Šířka: 13.4 mm; Výška: 8.5 mm; Délka: 66 mm; Čistá hmotnost: 0.018 kg
1890 Kč bez DPH
2287 Kč s DPH
Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1 Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1
Skladem v eshopu - Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1

HPE X121 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver J4858CR

HPE X121 1G SFP LC SX Remanufactured Transceiver
1319 Kč bez DPH
1596 Kč s DPH
HPE X121 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver J4858CR HPE X121 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver J4858CR
Skladem v eshopu - HPE X121 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver J4858CR
1961 Kč bez DPH
2373 Kč s DPH
Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10 Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10
Skladem v eshopu - Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10

Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 300 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gbps Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-SR Přenosová rychlost 10 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového spojení 10 Gigabit Ethernet Max. přenosová vzdálenost 300 m Rozměry 1.3 x 5.6 x 0.9 cm Váha 75 gramů Rozhraní 1 x Ethernet 10 GBase-SR - LC/PC multi mode x 2 Navrženo pro Cisco Catalyst Switch Module 3012 for IBM BladeCenter, Switch Module 3110G for IBM BladeCenter, Switch Module 3110X for IBM BladeCenter Cisco Nexus 5010 Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco Transreciever guide
10313 Kč bez DPH
12479 Kč s DPH
Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module
Skladem v eshopu - Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module

HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver

HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver
1926 Kč bez DPH
2331 Kč s DPH
HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver
Skladem v eshopu - HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver

Intel® Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit

Typ zařízení Modul SFP+ vysílače Provedení Modul plug-in Sítě Technologie konektivity Kabelové Typ kabeláže 1000Base-SX, 10GBase-SR Protokol datového spojení Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet Optická vlnová délka 850 nm Rozšíření / Konektivita Rozhraní 1 x Ethernet 10GBase-SR Kompatibilní sloty 1 x SFP+ Informace o kompatibilitě Navrženo pro P/ N:E10G41BFLR, E10G41BFSR, E10G42BFSR, E10G42BTDA
2264 Kč bez DPH
2739 Kč s DPH
Intel® Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit Intel® Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit
Skladem v eshopu - Intel® Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit
792 Kč bez DPH
958 Kč s DPH
OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
Skladem v eshopu - OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver

HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver
4186 Kč bez DPH
5065 Kč s DPH
HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver
Skladem v eshopu - HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC) - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) - Jedno napájecí
1603 Kč bez DPH
1940 Kč s DPH
SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data
Skladem v eshopu - SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 1m DAC10G-1M

ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter
1683 Kč bez DPH
2036 Kč s DPH
ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 1m DAC10G-1M ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 1m DAC10G-1M
Skladem v eshopu - ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 1m DAC10G-1M
1193 Kč bez DPH
1443 Kč s DPH
Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX
Skladem v eshopu - Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX

Cisco GLC-FE-100FX=

Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC - až 2 km - 1310 nm - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12
1652 Kč bez DPH
1999 Kč s DPH
Cisco GLC-FE-100FX= Cisco GLC-FE-100FX=
Skladem v eshopu - Cisco GLC-FE-100FX=
9688 Kč bez DPH
11723 Kč s DPH
Cisco GLC-LH-SMD=  (SFP 1000Base-LX/LH, DOM) Cisco GLC-LH-SMD=  (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)
Skladem v eshopu - Cisco GLC-LH-SMD=  (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)

MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G

MikroTik S+85DLC03D S+85DLC03D je 10Gbps SFP+ modul s LC konektorem, pracuje s vlnovými délky 850nm, je určen pro více vidové vlákno (MM), použití do 300m. Moduly jsou otestovány a výrobce garantuje plnou kompatibilitu s produkty CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM. Moduly jsou taktéž kompatibilní s produkty jiných výrobců. datasheet Technické specifikace: Kód produktu S+85DLC03D Rychlost 10G Vlnová délka 850nm Vid Mnohovidový (MM - Multi Mode) Max. vzdálenost spoje 300m Konektor LC Formát SFP+ Užitečné odkazy: Diagnostika vadné jednotky Jak se bránit ESD veškeré informace o produktech společnosti MikroTik aktuální verze RouterOS ke stažení aktuální verze WinBoxu
1230 Kč bez DPH
1488 Kč s DPH
MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G
Skladem v eshopu - MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G

Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ Module

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR-S - LC/PC multi-režimy - až 400 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gbps Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-SR Přenosová rychlost 10 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového spojení 10 Gigabit Ethernet Max. přenosová vzdálenost 400 m Rozměry 1.3 x 5.6 x 0.9 cm Váha 75 gramů Rozhraní 1 x Ethernet 10 GBase-SR-S - LC/PC multi mode x 2 Navrženo pro Cisco Catalyst Switch Module 3012 for IBM BladeCenter, Switch Module 3110G for IBM BladeCenter, Switch Module 3110X for IBM BladeCenter Cisco Nexus 5010 Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco Transreciever guide
6739 Kč bez DPH
8154 Kč s DPH
Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ Module Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ Module
Skladem v eshopu - Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ Module
2440 Kč bez DPH
2952 Kč s DPH
Allied Telesis 1000T SFP 100m AT-SPTX Allied Telesis 1000T SFP 100m AT-SPTX
Skladem v eshopu - Allied Telesis 1000T SFP 100m AT-SPTX
1262 Kč bez DPH
1527 Kč s DPH
Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX
Skladem v eshopu - Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC SM Module

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Optický Typ vidu Single-Mode Rychlost 1G Technologie WDM - Konektor(y) 2x LC Vlnová délka 1310nm Délka trasy 10km DDMI - Obsah balení 1x SFP modul Pro oficiální technickou podporu můžete využít e-mail: podpora@tplinkpartner.cz nebo hotlinku: 245 008 103. Obě služby jsou dostupné v pracovní dny od 9:00 do 18:00 s první odezvou nejpozději do 24 hodin.
621 Kč bez DPH
751 Kč s DPH
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC SM Module TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC SM Module
Skladem v eshopu - TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC SM Module

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 5 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UCS 6140, SG500X Technické specifikace: Popis zařízení Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - twinaxiální kabel - 5 m Typ zařízení Twinaxiální kabel - SFF-8436/ IEEE 802.3ae Délka 5m Navrženo pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; SG500x; UCS 6140 Konektory 2x SFP+ Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco
1737 Kč bez DPH
2102 Kč s DPH
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m
Skladem v eshopu - Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC MM Module

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Optický Typ vidu Multi-Mode Rychlost 1G Technologie WDM - Konektor(y) 2x LC Vlnová délka 850nm Délka trasy 550m DDMI - Obsah balení 1x SFP modul Pro oficiální technickou podporu můžete využít e-mail: podpora@tplinkpartner.cz nebo hotlinku: 245 008 103. Obě služby jsou dostupné v pracovní dny od 9:00 do 18:00 s první odezvou nejpozději do 24 hodin.
621 Kč bez DPH
751 Kč s DPH
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC MM Module TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC MM Module
Skladem v eshopu - TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC MM Module

Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Cisco GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km, LC Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 1 Gbps Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Optická vlnová délka 850 nm Přenosová rychlost 1 Gbps Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Max. přenosová vzdálenost 1 km Navrženo pro Cisco 3825, 3825 V3PN, 3845, 3845 V3PN, 7301, 7301 VAM2+;Catalyst 2950, 2950ST, 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G, 4500, 4948;Catalyst Express 500, 500G;CSS 11503, 11506;ME 3400, 4924, 6524;Supervisor Engine 720, II-Plus-TS Rozhraní 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC/PC multi-mode x 2 1 x SFP (mini-GBIC) Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco Transreciever guide
5014 Kč bez DPH
6067 Kč s DPH
Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Skladem v eshopu - Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
1398 Kč bez DPH
1692 Kč s DPH
Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/2 Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/2
Skladem v eshopu - Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/2
731 Kč bez DPH
884 Kč s DPH
3Com CX4 XFP Transceiver + Express Service 3Com CX4 XFP Transceiver + Express Service
Skladem v eshopu - 3Com CX4 XFP Transceiver + Express Service