vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Optické moduly

Filtr cen: 300-12400
na stránku
řazení
 zobrazit: 
1 2 3 4 5 >>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 5 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UCS 6140, SG500X Technické specifikace: Popis zařízení Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - twinaxiální kabel - 5 m Typ zařízení Twinaxiální kabel - SFF-8436/ IEEE 802.3ae Délka 5m Navrženo pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; SG500x; UCS 6140 Konektory 2x SFP+ Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco
1815 Kč bez DPH
2196 Kč s DPH
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m
Skladem v eshopu - Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m
9511 Kč bez DPH
11508 Kč s DPH
Intel® Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit Intel® Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit
Skladem v eshopu - Intel® Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit
1321 Kč bez DPH
1598 Kč s DPH
Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX
Skladem v eshopu - Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseBX - LC; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: single-mode optický kabel 9/125 (OS1); Doplňující informace: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP, Max. Cable Length: 10km, Data Rate: 1.25Gbps
656 Kč bez DPH
793 Kč s DPH
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
Skladem v eshopu - TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
274 Kč bez DPH
331 Kč s DPH
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
Skladem v eshopu - OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
275 Kč bez DPH
333 Kč s DPH
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
Skladem v eshopu - OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
1774 Kč bez DPH
2146 Kč s DPH
Intel® Ethernet SFP+ Twinaxial Cable, 3 meters Intel® Ethernet SFP+ Twinaxial Cable, 3 meters
Skladem v eshopu - Intel® Ethernet SFP+ Twinaxial Cable, 3 meters

HPE X120 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver JD118BR

HPE X120 1G SFP LC SX Remanufactured Transceiver
2893 Kč bez DPH
3501 Kč s DPH
HPE X120 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver JD118BR HPE X120 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver JD118BR
Skladem v eshopu - HPE X120 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver JD118BR

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m

Výrobce: D-Link; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) ; Doplňující informace: maximální dosah při použití optického multimodového kabelu 62.5um - 220m, maximální dosah při použití optického multimodového kabelu 50um - 550m, napájení modulu 3.3V; Zařízení ve kterých je používaný: switche a moduly switche s portem MiniGBIC/SFP; Další informace: www.dlink.com [LINK]
883 Kč bez DPH
1068 Kč s DPH
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m
Skladem v eshopu - D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m

Cisco GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km

Cisco GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km, LC Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 1 Gbps Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Optická vlnová délka 850 nm Přenosová rychlost 1 Gbps Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Max. přenosová vzdálenost 1 km Navrženo pro Cisco 3825, 3825 V3PN, 3845, 3845 V3PN, 7301, 7301 VAM2+;Catalyst 2950, 2950ST, 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G, 4500, 4948;Catalyst Express 500, 500G;CSS 11503, 11506;ME 3400, 4924, 6524;Supervisor Engine 720, II-Plus-TS Rozhraní 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC/PC multi-mode x 2 1 x SFP (mini-GBIC) Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco Transreciever guide
5669 Kč bez DPH
6860 Kč s DPH
Cisco GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km Cisco GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km
Skladem v eshopu - Cisco GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km
274 Kč bez DPH
331 Kč s DPH
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
Skladem v eshopu - OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
2293 Kč bez DPH
2775 Kč s DPH
Intel® Ethernet SFP+ Twinaxial Cable, 5 meters Intel® Ethernet SFP+ Twinaxial Cable, 5 meters
Skladem v eshopu - Intel® Ethernet SFP+ Twinaxial Cable, 5 meters
1 2 3 4 5 >>