vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Optický disk HP přepisovatelný | 2.6GB | 1024 bytes/sector

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1699 Kč s DPH

1404 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 92280F
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
Optický disk HP přepisovatelný | 2.6GB | 1024 bytes/sector
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Magneto-optické disky (MO) tvoří velmi specializovanou oblast a jsou ideální pro společnosti a podniky, které musí dodržovat vládní předpisy pro archivaci, zpracovávají velké objemy dokumentů nebo vyžadují rychlý přístup k uloženým či archivovaným souborům. Magneto-optické disky najdou pravděpodobně využití v následujících oblastech: zdravotnictví, oblast práva, grafika, tisk, správa dokumentů, vládní a vzdělávací organizace. Disky k jednorázovému zápisu a přepisovatelné disky HP překračují požadavky standardů ISO, IEC i ANSI. Testy kontroly kvality HP zahrnují 40 000 cyklů zavedení a vyjmutí, které minimalizují riziko poškození závěru a nenapravitelných problémů se čtením záznamu a zaručují kompletní přístup k souborům.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Optický disk HP přepisovatelný | 2.6GB | 1024 bytes/sector
Diskuze k produktu: opticky-disk-hp-prepisovatelny-26gb-1024-bytes-sector není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.