vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Optický duplex patch 9/125 G652D LC/PC-FC/PC 2m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
337 Kč s DPH

279 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
LC/PC to FC/PC Duplex G652D 9/125 Singlemode PVC Fiber Patch Cable2m


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Optický duplex patch 9/125 G652D LC/PC-FC/PC 2m
Diskuze k produktu: opticky-duplex-patch-9-125-g652d-lc-pcfc-pc-2m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.