vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

4vl. 50/125 optický kabel indoor

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
35 Kč s DPH

29 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Optický kabel 50/125, 4 vláknový, těsná izolace, každé vlákno v samostatné sekundární ochraně 0,9mm, průměr kabelu 5mm..
Pro běžné rozvody v chráničce/liště. Cívka 2km (50kg).

Parametry:

Počet optických vláken: 4
Typ vlákna: 50/125um, dle ITU-G.651, 500MHz.km na 850nm a 1310nm
Primární ochrana: 250 µm
Sekundární ochrana: 900µm
Tahová ochrana: Aramidová vlákna
Vnější plášť: PVC, oranžová barva

Mechanické vlastnosti:

Průměr kabelu: 5mm
Minimální poloměr: 10x průměr kabelu
Hmotnost: 24kg/km
Min. garantovaná tahová zátěž krátkodobá: 600N
Min. garantovaná tahová zátěž dlouhodobá: 200N
Odolnost proti tlaku krátkodobá: 1000N/100mm2
Odolnost proti tlaku dlouhodobá: 300N/100mm2
Pracovní teplota: -20 až +70°C
Teplota při pokládce: -10 až +60°C


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 4vl. 50/125 optický kabel indoor
Diskuze k produktu: opticky-kabel-4-vl-indoor-50-125 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.