vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Opticord LC-LC 50/125µ 30m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
760 Kč s DPH

628 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Přísluš. a přijímače k PDA, mobilům, GPS
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 11381
Výrobce: Opticord
Záruka: 23 měsíců
Opticord LC-LC 50/125µ 30m
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Black is the new black!
Inspired by the classic 1970’s raincoats with clean cuts and splashy colors, the Drop Off Mobile Case will brighten up any rainy day! Made of water repellant Drop Off PU. Soft microfiber lining. Stand function. Cut-outs and openings for flexible use. 3 credit card slots. Pocket for notes/cash. Magnetic closure with easy opening.

For: Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 edge
Art no : 11381



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Opticord LC-LC 50/125µ 30m
Diskuze k produktu: opticord-lclc-50-125-30m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.