vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Opticord LC-LC 50/125µ 3m Duplex OM3

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
300 Kč s DPH

248 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 113211
Výrobce: Opticord
Záruka: 23 měsíců
Opticord LC-LC 50/125µ 3m Duplex OM3
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Opticord LC-LC 50/125µ 3m Duplex OM3


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Opticord LC-LC 50/125µ 3m Duplex OM3
Diskuze k produktu: opticord-lclc-50-125-3m-duplex-om3 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.