vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Opticord LC-SC 50/125µ Xm délka na přání

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
557 Kč s DPH

460 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1154
Výrobce: Opticord
Záruka: 23 měsíců
Opticord LC-SC 50/125µ Xm délka na přání
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je na přání. Specifikace LC-SC 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Opticord LC-SC 50/125µ Xm délka na přání
Diskuze k produktu: opticord-lcsc-50-125-xm-delka-na-prani není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.