vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

OPTIX LC-ST Optický patch cord 50/125 2m simplex

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
133 Kč s DPH

110 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 11411
Výrobce: Opticord
Záruka: 23 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
OPTIX LC-ST Optický patch cord 50/125 2m simplex


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k OPTIX LC-ST Optický patch cord 50/125 2m simplex
Diskuze k produktu: optix-lcst-opticky-patch-cord-50-125-2m-simplex není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.