vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

OPTIX ST-ST Optický patch cord 62,5/125 15m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
487 Kč s DPH

402 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1206
Výrobce: Opticord
Záruka: 23 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
OPTIX ST-ST Optický patch cord 62,5/125 15m


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k OPTIX ST-ST Optický patch cord 62,5/125 15m
Diskuze k produktu: optix-stst-opticky-patch-cord-625-125-15m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.