vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Oregon RM338P-BK - PROJI - digitální budík s projekcí černý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
992 Kč s DPH

820 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RM338P-BK
Výrobce: OREGON
Záruka: 24 měsíců
Oregon RM338P-BK - PROJI - digitální budík s projekcí černý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
OREGON RM338P-BK Designový digitální budík s projekcí OREGON RM338P-BK zobrazuje aktuální datum, čas i vnitřní teplotu s možností krátkodobého osvětlení displeje. Budík má možnost nastavení dvou budících časů s funkcí Snooze. Napájení budíku je buď bateriemi, pak je projekce krátkodobá na 5 s, nebo síťovým adaptérem, tím pádem je možná projekce stálá s možností vypnutí.
OREGON RM338P-BK Digitální budík s časem řízeným rádiovým signálem DCF-77, dvěma budícími časy, teploměrem a projekcí času Displej s rozměry 52 x 52 mm Velikost číslic: čas 20 mm, datum, teplota 13 mm Čas řízený signálem DCF-77 Ikona příjmu signálu DCF-77 12 nebo 24 hodinový formát zobrazení času Časová zóna -23 až +23 hodin Budík s funkcí opakovaného buzení (Snooze) Budící signál - pípání (9 x 2 pípnutí, 8 x 3 pípnutí, 8 x 4 pípnutí, pak stáli pípání) 2 budící časy s možností nastavení buzení pouze v pracovní dny Zobrazení aktuálního data Barva projekce času červená Možnost stálé projekce při napájení síťovým adaptérem s možností vypnutí Možnost zapnutí projekce na 5 minut Možnost krátkodobého osvětlení displeje (modré) Možnost otočení projektovaného obrazu o 180 ° Možnost sklopení tubusu projektoru o 90 ° dopředu ao 90 ° dozadu Napájení na baterie i síťový adaptér (jsou součástí dodávky) Barva černá
Obsah balení: Budík 2 ks baterií 1,5V typ AAA (mikrotužkové) Síťový adaptérPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Oregon RM338P-BK - PROJI - digitální budík s projekcí černý
Diskuze k produktu: oregon-rm338pbk-proji-hodiny-s-projekci-cerne není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.