vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Oregon RM338P-W - PROJI - digitální budík s projekcí bílý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
820 Kč s DPH

678 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RM338P-W
Výrobce: OREGON
Záruka: 24 měsíců
Oregon RM338P-W - PROJI - digitální budík s projekcí bílý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Budík RM338P-W
Designový digitální budík s projekcí Oregon Scientific RM338P zobrazuje aktuální datum, čas i vnitřní teplotu s možností krátkodobého osvětlení displeje. Lze nastavit dva budící časy s funkcí Snooze.
Budík RM338P značky Oregon Scientific displej s rozměry 52×52 mm velikost číslic: čas 20 mm, datum, teplota 13 mm čas řízený signálem DCF-77? ikona příjmu signálu DCF-77 12ti, nebo 24 hodinový formát zobrazení času časová zóna –23 až +23 hodin budík s funkcí opakovaného buzení (Snooze) po 8 minutách budící signál – pípání (9×2 pípnutí, 8×3 pípnutí, 8×4 pípnutí, potom stálé pípání) 2 budící časy s možností nastavení buzení pouze v pracovní dny zobrazení aktuálního data měření vnitřní teploty barva projekce času červená možnost stálé projekce při napájení síťovým adaptérem s možností vypnutí možnost zapnutí projekce na 5 minut možnost krátkodobého osvětlení displeje (modré) možnost otočení projektovaného obrazu o 180° možnost sklopení tubusu projektoru o 90° dopředu a o 90° dozadu napájení na baterie i síťový adaptér (jsou součástí dodávky) barva bílá rozsah měření vnitřní teploty / tolerance: –5°C až +50°C, ±1°C (od 0°C do +40°C), ±2°C (od –5°C do 0°C a od +40°C do +50°C) rozlišení vnitřní teploty: 0,1°C celkové rozměry: 145×94×40 mm
Obsah balení: budík 2 ks baterií 1,5 V typ AAA (mikrotužkové) síťový adaptér


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Oregon RM338P-W - PROJI - digitální budík s projekcí bílý
Diskuze k produktu: oregon-rm338pw-proji-hodiny-s-projekci-bile není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.