vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Oregon RAR502 - meteorologická stanice Scientific + 3 venkovní senzory

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2145 Kč s DPH

1773 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RAR502
Výrobce: Oregon Scientific
Váha: 0,514
Záruka: 24 měsíců
Oregon RAR502 - meteorologická stanice Scientific + 3 ven...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Unikátní meteorologická stanice zobrazující předpověď počasí na základě vývoje barometrického tlaku, vnitřní teplotu a relativní vlhkost a vnější teplotu a relativní vlhkost naměřenou třemi bezdrátovými čidly, které jsou součástí dodávky. Včechny údaje jsou na displeji zobrazeny najednou. Použito je jedno bezdrátové čidlo model THGR122N s displejem a dvě bezdrátová čidla model THGN132N bez displeje. - meteorologická stanice s velkým LCD displejem se zobrazením všech dat naměřených čidly na 4 různých místech - měření vnitřní teploty a relativní vlhkosti - měření vnější teploty a relativní vlhkosti pomocí tří bezdrátových čidel, která jsou součástí balení - indikace vysoké relativní vlhkosti (nad 60%) - předpověď počasí na základě změn barometrického tlaku zobrazena 5 ikonami (slunečno, polojasno, zataženo, deštivo, sněžení) - indikace slabých baterií - 3 ks štítků na displej pro popis měřených míst - možnost postavení, nebo zavěšení Bezdrátová čidla - voděodolné provedení - 1 bezdrátové čidlo pro měření vnější teploty a rel. vlhkosti s displejem model THGR122N - 2 bezdrátová čidla pro měření vnější teploty a rel. vlhkosti bez displeje model THGN132N


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Oregon RAR502 - meteorologická stanice Scientific + 3 venkovní senzory
Diskuze k produktu: oregon-scientific-rar502-meteostanice-3-cidla není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.