vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

OSRAM Autožárovka 5008 10W BA15s

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
5 Kč s DPH

4 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 020103624
Výrobce: Osram
Záruka: 24 měsíců
OSRAM Autožárovka 5008 10W BA15s
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Osvětlení pro osobní automobily – vynikající a přelomové. Spolehlivé osvětlení automobilu je základem bezpečné cesty. Moderní řešení osvětlení poskytuje optimálně nasvícenou vozovku a umožňuje rychleji rozpoznávat značky, překážky a nebezpečí. Vyšší hodnoty jasu dále zlepšují váš požitek z jízdy. Ulevují vašemu zraku, snižují nebezpečí únavy a umožňují bezpečně dorazit do každého cíle.. OSRAM je vaše první volba Společnost OSRAM je vaše první volba, když sháníte osvětlení pro osobní automobily. Každou sezónu je polovina osobních automobilů vyrobených po celém světě vybavena žárovkami OSRAM. Mezi zákazníky společnosti OSRAM patří hlavní mezinárodní výrobci osobních automobilů. Již léta důvěřují světlům, která splňují neustále přísnější bezpečnostní požadavky a která jsou zárukou konkurenceschopnosti díky nejvyšším normám kvality a výkonu. Signalizační žárovky Signalizační žárovky, bez nichž se bezpečnost silničního provozu neobejde, jsou k dispozici v různých variantách vyhovujících konkrétnímu vkusu a způsobu použití. Osvětlují poznávací značku, slouží jako parkovací nebo směrová světla a zajišťují lepší viditelnost a rozpoznávání vozidel. Svým jasným světlem a zajímavým vzhledem pomáhají signalizační žárovky OSRAM zvyšovat komfort jízdy. Vlastnosti produktu Originální náhradní díly Životnost B3: 350 h Životnost Tc: 800 h Výkon: 10 W Příkon: 10 W Světelný tok: 125 lm Patice: BA15s Výhody produktu Spolehlivá kvalita


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k OSRAM Autožárovka 5008 10W BA15s
Diskuze k produktu: osram-autozarovka-5008-10w-ba15s není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.