vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

OSRAM Úsporná zářivka DULUXSTAR MINITWIST "kroucené" DST MTW 12W, E27, 865 (studená bílá)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
111 Kč s DPH

92 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 020106007
Výrobce: Osram
Záruka: 24 měsíců
OSRAM Úsporná zářivka DULUXSTAR MINITWIST "kroucené" DST ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kompaktní zářivky se závitovou paticí jsou dokonalou náhradou klasických žárovek v domácnostech. Kompaktní zářivky OSRAM jsou charakteristické použitou speciální technologií, funkčností a kvalitou. Díky energetické účinnosti a dlouhé životnosti jsou zejména atraktivní kompaktní zářivky se závitovou paticí. Tyto světelné zdroje, kterým se také někdy říká úsporné žárovky, představují vzhledem ke své životnosti, jež dosahuje až 20 tisíc hodin, dokonalou náhradu za jakoukoliv tradiční žárovku. Bílá není jenom jedna. Odlišné odstíny bílého světla vytvářejí různé světelné nálady tak, jak vyžaduje místo použití. Teplé bílé světlo přináší uvolněnou atmosféru dobré pohody, neutrální bílé světlo je vhodné pro běžné základní osvětlení a bílé denní světlo má stimulující účinky ve sportovních centrech a kancelářích. Energeticky úsporné světelné zdroje společnosti OSRAM vyhoví každému individuálnímu požadavku na barvu světla. Studená bílá – neutrální základní osvětlení v obytných prostorách Energeticky úsporné světelné zdroje s neutrálně bílým světlem jsou nejvhodnější pro běžné základní osvětlení obytných prostor. Světelné zdroje se studeně bílým světlem zaručují běžné osvětlení například kuchyně nebo koupelny. Teplá bílá – pro pohodlné bydlení Energeticky úsporné světelné zdroje s teplým bílým světlem lze použít v obytných prostorách, kde vytvoří útulnou světelnou atmosféru. Tato barva světla má příjemně teplý tón. Společnost OSRAM nabízí světelné zdroje v různých tvarech a verzích, které uspokojí většinu potřeb domácností. Vlastnosti produktu Dostupné ve 2 barvách světla: 827 a 865 Průměrná životnost: 6 000 h Výkon: 12 W Příkon: 12 W Příkon srovnatelné obyčejné žárovky: 54 W Světelný tok: 650 lm Třída energetické účinnosti: A Výhody produktu Rychlá návratnost investice Kompaktní rozměry Až o 80 % nižší spotřeba energie ve srovnání s klasickými žárovkami Druh použití Všeobecné osvětlení Domácí použití Tam, kde jsou vyžadovány kompaktní a účinné světelné zdroje Venkovní použití pouze v uzavřených a odvětrávaných svítidlech


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k OSRAM Úsporná zářivka DULUXSTAR MINITWIST "kroucené" DST MTW 12W, E27, 865 (studená bílá)
Diskuze k produktu: osram-usporna-zarivka-duluxstar-minitwist-kroucene-dst-mtw-12w-e27-865-studena-bila není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.