vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Panasonic ES-LV6N-S8033

Kalkulačka splátek CETELEM
7791 Kč s DPH

6439 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Holící strojky pánské
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 41005957
Výrobce: PANASONIC
Váha: 0,94
Panasonic ES-LV6N-S8033
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Pohodlné používání bez napájecího kabelu, pět břitů holicí hlavy a výkyvná holicí hlava. To všechno nabízí holicí strojek Panasonic ES-LV6N-S, který bude Vaším skvělým pomocníkem na cestě k hladké tváři.
Přizpůsobí se tvarům Vaší tváře
Inovativní 3D výkyvná hlava se pohybuje šesti různými směry, a tak se co nejlépe přizpůbé tvarům Vaší tváře. Cesta k hladké tváři je tak snazší.
Odstraní každý vous
Systém pěti ostrých břitů se postará o odstranění různě hustých a různě dlouhých vousů.
Planžety na okrajích strojku zachytí v prvním a poslední kroku i ty nejsilnější vousy.
Nadzvedávací planžeta má tvar obráceného kužele, a proto účinně nadzvedává vousy. Poradí si i s vousy pod bradou.
Prostřední břit ve tvaru hřebene zastřihne dlouhé vousy, které unikly vnějším planžetám.
Přizpůsobí výkon hustotě vousů
Holicí strojek Panasonic je vybavec senzorem hustoty vousů. V oblasti pod bradou, kde jsou vousy hustší, proto strojek zvýší výkon planžet. Naopak na tvářích, kde je vousů méně, dochází ke snížení výkonu, aby strojek nedráždil pokožku.
WetDry
Dejte sbohem podráždění po holení. S holicím strojkem Panasonic ES-LV95 si můžete vybrat mezi šetrným suchým nebo osvěžujícím mokrým holením. K holení můžete použít pěnu či gel.
Snadnější vytvarování kníru nebo bradky
S výsuvným zastřihovačem lépe upravíte okraje kníru, bradky nebo kotlet. Zastřihovač je nakloněn pod úhlem 45° pro preciznější tvarování.
Až 45 minut provozu na baterii
S Panasonic ES-LV6N si můžete užívat až 45 minut holení již po hodině nabíjení. Pro okamžité holení můžete využít funkce rychlého nabití, které trvá 5 minut a vystačí na jedno oholení. Stav nabití můžete kontrolovat na propracovaném LED displeji strojku. Z bezpečnostních důvodů lze strojek používat pouze bez připojeného kabelu.
Obsah balení: 1x holicí strojek Panasonic ES-LV6N-S803 1x napájecí kabel 1x cestovní pouzdro


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Panasonic ES-LV6N-S8033
Diskuze k produktu: panasonic-eslv6ns8033 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.