vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Panasonic ES-LV6N-S8033

Kalkulačka splátek CETELEM
10921 Kč s DPH

9026 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: PANASONIC
Váha: 0,94
Panasonic ES-LV6N-S8033
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Pohodlné používání bez napájecího kabelu, pět břitů holicí hlavy a výkyvná holicí hlava. To všechno nabízí holicí strojek Panasonic ES-LV6N-S, který bude Vaším skvělým pomocníkem na cestě k hladké tváři.
Přizpůsobí se tvarům Vaší tváře
Inovativní 3D výkyvná hlava se pohybuje šesti různými směry, a tak se co nejlépe přizpůbé tvarům Vaší tváře. Cesta k hladké tváři je tak snazší.
Odstraní každý vous
Systém pěti ostrých břitů se postará o odstranění různě hustých a různě dlouhých vousů.
Planžety na okrajích strojku zachytí v prvním a poslední kroku i ty nejsilnější vousy.
Nadzvedávací planžeta má tvar obráceného kužele, a proto účinně nadzvedává vousy. Poradí si i s vousy pod bradou.
Prostřední břit ve tvaru hřebene zastřihne dlouhé vousy, které unikly vnějším planžetám.
Přizpůsobí výkon hustotě vousů
Holicí strojek Panasonic je vybavec senzorem hustoty vousů. V oblasti pod bradou, kde jsou vousy hustší, proto strojek zvýší výkon planžet. Naopak na tvářích, kde je vousů méně, dochází ke snížení výkonu, aby strojek nedráždil pokožku.
Wet&Dry
Dejte sbohem podráždění po holení. S holicím strojkem Panasonic ES-LV95 si můžete vybrat mezi šetrným suchým nebo osvěžujícím mokrým holením. K holení můžete použít pěnu či gel.
Snadnější vytvarování kníru nebo bradky
S výsuvným zastřihovačem lépe upravíte okraje kníru, bradky nebo kotlet. Zastřihovač je nakloněn pod úhlem 45° pro preciznější tvarování.
Až 45 minut provozu na baterii
S Panasonic ES-LV6N si můžete užívat až 45 minut holení již po hodině nabíjení. Pro okamžité holení můžete využít funkce rychlého nabití, které trvá 5 minut a vystačí na jedno oholení. Stav nabití můžete kontrolovat na propracovaném LED displeji strojku. Z bezpečnostních důvodů lze strojek používat pouze bez připojeného kabelu.
Obsah balení: 1x holicí strojek Panasonic ES-LV6N-S803 1x napájecí kabel 1x cestovní pouzdro


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Panasonic ES-LV6N-S8033
Diskuze k produktu: panasonic-eslv6ns8033 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.