vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Panasonic KX-PRX110FXW, Premium DECT dotykový telefon, 3,5" LCD, Android, WiFi,

Kalkulačka splátek CETELEM
4983 Kč s DPH

4118 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 5025232748303
Výrobce: PANASONIC
Záruka: 24 měsíců
Panasonic KX-PRX110FXW, Premium DECT dotykový telefon, 3,...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Nová prémiová řada telefonů DECT - Android model
Android 4.0.4, Wi-Fi, Podpora Google Play, 3.5" barevný LCD (HVGA) dotykový displej (handset), Přední kamera s 0.3 Megapixely pro video hovory, GPS, Slot pro SD kartu, USB Jack, Kompatibilní s funkcí Hledač klíčů, Podpora Bluetooth headsetu, Možnost kopírovat telefonní adresář z mobilního telefonu pomocí Bluetooth, Vylepšený budík, Možnost blokování příchozích hovorů, Hlasitý odposlech, Možnost připojení více sluchátek (až 6), Interkom


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Panasonic KX-PRX110FXW, Premium DECT dotykový telefon, 3,5" LCD, Android, WiFi,
Diskuze k produktu: panasonic-kxprx110fxw-premium-dect-dotykovy-telefon-35-lcd-android-wifi není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.