vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP 2-pack Premium Matte Polypropylene-1067 mm x 22.9 m (42 in x 75 ft), 9.1 mil, 140 g/m2, C2T54A

Kalkulačka splátek CETELEM
4794 Kč s DPH

3962 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: C2T54A
Záruka: 24 měsíců
HP 2-pack Premium Matte Polypropylene-1067 mm x 22.9 m (4...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Přehled


Tiskněte působivé prezentace, transparenty, poutače – včetně realistických zvětšenin fotografií. Podklad odolný proti vodě[1] a roztržení je ideální pro použití uvnitř i venku s živými působivými barvami a ostrými okraji. A je recyklovatelný.[2]
Poskytovatelé tiskových služeb, reprografická studia a grafičtí návrháři.

Funkce


Pořizujte výtisky s vynikajícími barvami, realistickým obrazem a vzhledem tradičních fotografií – ideální pro celou řadu reklamních poutačů a transparentů včetně zvětšenin fotografií. Originální inkousty HP na bázi barviva zajišťují jedinečné a syté obrazy.
Na tyto výtisky odolné proti roztržení se můžete spolehnout. Poskytují vysoce kvalitní vzhled a pocit fotografického materiálu, přičemž umožňují skládání jako transparenty a jsou vodě odolné[1] bez ztráty krásy barev a ostrosti obrysů.
Můžete si vybrat z celé řady použití od prezentací, transparentů a poutačů po zvětšeniny fotografií – a přispět ke splnění závazků vaší společnosti i vašich klientů k ochraně životního prostředí – použitím tohoto úsporného, všestranného a recyklovatelného[2] tiskového materiálu HP.

Rozměry a hmotnost
Rozměry balení (š x h x v):


244 x 127 x 1133 mm
Hmotnost balení:


9.5 kg

Specifikace
Rozměry válce:


1067 mm x 22.9 m
Základní velikost:


50,8 mm
Hmotnost tiskového materiálu:


130 g/m˛ podle testovací normy ISO 536
Povrch média:


Matná
Jas tiskového materiálu:


Nepoužívá se
Tloušťka tiskového materiálu:


190 mikrometrů dle testovací normy ISO 534
Průsvitnost:


Více než 93 % na základě testovací normy TAPPI T-425
Bělost:


98 dle testovací normy CIE Ganz 82
Úroveň lesku tiskového materiálu:


Mat dle testovací metody ASTM D-523
Hlavní materiál:


Polypropylen
Způsob recyklace:


Program zpětného odběru velkoformátových médií HP (Podrobnosti naleznete na stránkách http://www.hp.com/recycle. Možnosti recyklace uvedených produktů jsou mimo tento program momentálně k dispozici pouze v některých oblastech. Doporučujeme zákazníkům, aby se s otázkami ohledně recyklace těchto produktů obraceli na místní recyklační střediska.)
Země původu:


Vyrobeno ve Švýcarsku

Provozní požadavky
Rozsah provozní teploty:


15 až 35 şC
Rozsah skladovacích teplot:


10 až 30 °C
Vlhkost skladování:


20 až 60% RH
Doba schnutí tiskového materiálu:


Okamžitě (23 °C, 50% RV)
Skladovatelnost:


2 roky, v uzavřeném originálním balení

Co je obsahem
Záruka:


Velkoformátové tiskové materiály HP nemají vady materiálu a zpracování. Prohlášení o záruce naleznete na stránkách http://www.hp.com/go/HPMediaWarranties. Máte-li zájem o záruční servis, obraťte se na zákaznickou podporu společnosti HP.
Co je obsaženo v krabici:


Role tiskového materiálu

[1] S pigmentovými inkousty HP 83 UV. Hodnocení laboratoří HP Image Permanence Lab týkající se odolnosti vůči vodě na řadě médií HP metodou dle normy ISO 18935. Další informace naleznete na adrese http://www.hp.com/go/supplies/printpermanence .


[2] Společnost HP nabízí v Evropě a Severní Americe program zpětného odběru velkoformátových médií HP, prostřednictvím něhož je možné vrátit většinu recyklovatelných médií HP, jeho dostupnost se může lišit. Podrobnosti naleznete na stránkách http://www.hp.com/go/recycleLFmedia. Možnosti recyklace uvedených produktů jsou mimo tento program momentálně k dispozici pouze v některých oblastech. Doporučujeme zákazníkům, aby se s otázkami ohledně recyklace těchto produktů obraceli na místní recyklační střediska.


[4]With Original HP 771 Vivid Photo Inks or Original HP 91 Photo Inks. Display permanence rating for interior displays/away from direct sunlight, under glass by HP Image Permanence Lab and/or by Wilhelm Imaging Research, Inc. on a range of HP media. For more information, see http://www.hp.com/go/supplies/printpermanence .Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP 2-pack Premium Matte Polypropylene-1067 mm x 22.9 m (42 in x 75 ft), 9.1 mil, 140 g/m2, C2T54A
Diskuze k produktu: paper-hp-premium-matte-polypropylene-roll-42-229-m-2-pcs není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.