vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Parrot CK 3100 LCD Bluetooth Handsfree systém do auta (CZ)

Kalkulačka splátek CETELEM
3814 Kč s DPH

3152 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PF150004AJ CZ
Výrobce: Parrot
Záruka: 24 měsíců
Parrot CK 3100 LCD Bluetooth Handsfree systém do auta (CZ)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Parrot SA; Třída produktu: Příslušenství pro telefony GSM; Typ příslušenství pro GSM: Handsfree systém do auta; Kompatibilní telefony: s podporou Bluetooth; Součást balení: externí mikrofon, Napájecí kabel, tlumicí kabel s ISO konektorem, Uživatelský manuál; Doplňující informace: Hlasové rozpoznávání až 150 jmen, Reproduktory: používá vestavěné autoreproduktory , Párování: až 5 telefonů ; Čistá hmotnost: 0.11 kg; Další informace: www.parrot.com [LINK]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Parrot CK 3100 LCD Bluetooth Handsfree systém do auta (CZ)
Diskuze k produktu: parrot-ck3100-lcd-bluetooth-handsfree-system-do-auta-cz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.