vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Patch kabel 50/125 SCpc/LCpc 3m MM duplex FC50-9/4-3M

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
284 Kč s DPH

235 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 79250403
Výrobce: SOLARIX
Záruka: 24 měsíců
Patch kabel 50/125 SCpc/LCpc 3m MM duplex FC50-9/4-3M
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Solarix; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 3 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: netýka se; Barva: oranžová


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Patch kabel 50/125 SCpc/LCpc 3m MM duplex FC50-9/4-3M
Diskuze k produktu: patch-kabel-50-125-scpc-lcpc-3m-mm-duplex-fc509-43m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.