vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Patch panely

Filtr cen: 0-3700
na stránku
řazení
 zobrazit: 
<< 1 2 3 4 5 6 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spínaný napájecí zdroj 24V, 5A - Zd24V5A pro POE-PAN12 a POE-PAN16

Výkonný spínaný 24V napájecí zdroj s výstupním proudem 5A, designovaný zejména pro napájení většího množství aktivních prvků s odpovídajícím napětím. Silová šňůra součástí dodávky. Doporučené řešení pro napájení aktivních prvků prostřednictvím POE-PA
103 Kč bez DPH
125 Kč s DPH
Spínaný napájecí zdroj 24V, 5A - Zd24V5A pro POE-PAN12 a POE-PAN16 Spínaný napájecí zdroj 24V, 5A - Zd24V5A pro POE-PAN12 a POE-PAN16
Skladem v eshopu - Spínaný napájecí zdroj 24V, 5A - Zd24V5A pro POE-PAN12 a POE-PAN16

Intellinet Patch panel 24 port Cat6, UTP, černý

• Solid and reliable terminations for copper cabling featuring a minimum of 3 mm 50 micro-inch gold-plated jack contacts • Compatible with both 110 and Krone punch-down tools • Supports 22 to 26 AWG stranded and solid wire • For use with unshielded twisted pair (UTP) Cat6 network cable • Cat6 performance is in compliance with the ANSI/TIA/EIA 568 B.2-1 standard • Ideal for Ethernet, Fast Ethernet and Gigabit Ethernet network applications • Connects RJ-45 ports to a network • Meets 19” rackmount standards Standards •IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet) •IEEE 802.3u (100Base-TX Fast Ethernet) •IEEE 802.3ab (1000Base-T Gigabit Ethernet) Certifications •UL listed •RoHS compliant Environmental •Dimensions: 482 mm (W) x 43 mm (H) x 48 mm (D) (19 x 1.7 x 1.9 in.) •Horizontal distance between left and right mounting holes: 465 mm (18.3 in.) •Vertical distance between top and bottom mounting holes: 31.8 mm (1.25 in.) •Weight: 0.76 kg (1.67 lbs.) •Operating temperature: -40 – 80°C (-40 – 176°F) Package Contents •Cat6 Patch Panel •4 mounting screws
596 Kč bez DPH
721 Kč s DPH
Intellinet Patch panel 24 port Cat6, UTP, černý Intellinet Patch panel 24 port Cat6, UTP, černý
Skladem v eshopu - Intellinet Patch panel 24 port Cat6, UTP, černý

Intellinet Patch Panel 19'' 24 ports UTP Cat5e, Black

Výrobce: Intellinet Network Solutions; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 24; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 5e; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Doplňující informace: Kompatibilní s narážečem typu 110 a Krone, Podporuje 22 až 26 AWG spletených a pevných kabelů; Výška: 1 U; Šířka: 19 palců; Hloubka: 48 mm; Čistá hmotnost: 0.76 kg; Barva: Černá ; Další informace: www.intellinet-network.com [LINK]
571 Kč bez DPH
691 Kč s DPH
Intellinet Patch Panel 19'' 24 ports UTP Cat5e, Black Intellinet Patch Panel 19'' 24 ports UTP Cat5e, Black
Skladem v eshopu - Intellinet Patch Panel 19'' 24 ports UTP Cat5e, Black

Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 2m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 2 m; Typ kabeláže: single-mode optický kabel; Typ konektoru 1: SC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: žlutá
122 Kč bez DPH
148 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 2m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 2m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 2m, 15 LGW

Delock Keystone modul DC 5.5 x 2.1 mm zdířka

Tato DC instalační zdířka od Delocku může být nainstalována např. do pouzdra nebo zařízení a připojena napájecím kabelem. Se svými standardními rozměry může být použit pro snadnou montáž např. do patch panelů, čelních panelů a nebo pro montáž do boxů na o
84 Kč bez DPH
102 Kč s DPH
Delock Keystone modul DC 5.5 x 2.1 mm zdířka Delock Keystone modul DC 5.5 x 2.1 mm zdířka
Skladem v eshopu - Delock Keystone modul DC 5.5 x 2.1 mm zdířka

Digitus 19" vyvazovací panel 1U 5 úchytek, černý

kovový panel s kovovovými úchyty DIGITUS 19" 1U cable management panel 5x rings, Color black RAL 9005 Suitable for all 19" applications in every DIGITUS 19" cabinet. Insertable for cable management. • fixing at 19" mounting angles • sheet st
302 Kč bez DPH
366 Kč s DPH
Digitus 19" vyvazovací panel 1U 5 úchytek, černý Digitus 19" vyvazovací panel 1U 5 úchytek, černý
Skladem v eshopu - Digitus 19" vyvazovací panel 1U 5 úchytek, černý

Solarix spojka CAT5E STP 8p8c RJ45/RJ45

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Síťový konektor | spojka | krytka (návlek); Druh krytky /konektoru: spojka RJ45/RJ45; Typ kabeláže: netýka se; Barva: Šedá
129 Kč bez DPH
156 Kč s DPH
Solarix spojka CAT5E STP 8p8c RJ45/RJ45 Solarix spojka CAT5E STP 8p8c RJ45/RJ45
Skladem v eshopu - Solarix spojka CAT5E STP 8p8c RJ45/RJ45

Cisco SFP-H10GB-CU1M=

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 1 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UCS 6140 Technické specifikace: Popis zařízení Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - twinaxiální kabel - 1 m Typ zařízení Twinaxiální kabel - SFF-8436/ IEEE 802.3ae Délka 1m Navrženo pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48;UCS 6140 Konektory 2x SFP+ Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco
1366 Kč bez DPH
1653 Kč s DPH
Cisco SFP-H10GB-CU1M= Cisco SFP-H10GB-CU1M=
Skladem v eshopu - Cisco SFP-H10GB-CU1M=

Digitus Patch Panel 19", CAT6 EA, 8P8C, LSA, 1U, 24 x RJ45, stíněný, šedý

DIGITUS CAT 6a Class EA patch panel, shielded Best performance and link quality for your network CAT 6 Class EA for up to 500 MHz Qualified for 10 GBit Ethernet Shielded RJ45 sockets, 8P8C Material housing: SECC, 1,5mm Electrogalvanized, Cold-rol
1674 Kč bez DPH
2026 Kč s DPH
Digitus Patch Panel 19", CAT6 EA, 8P8C, LSA, 1U, 24 x RJ45, stíněný, šedý Digitus Patch Panel 19", CAT6 EA, 8P8C, LSA, 1U, 24 x RJ45, stíněný, šedý
Skladem v eshopu - Digitus Patch Panel 19", CAT6 EA, 8P8C, LSA, 1U, 24 x RJ45, stíněný, šedý

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 LC-SC, 1m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 1 mm; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM3); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 100 Gb/s; Barva: tyrkysová; Čistá hmotnost: 0.04 kg
106 Kč bez DPH
128 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 LC-SC, 1m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 LC-SC, 1m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 LC-SC, 1m, 15 LGW
650 Kč bez DPH
786 Kč s DPH
DATACOM Patch panel 24x RJ-45,Cat5e UTP,1U, 19" Dual DATACOM Patch panel 24x RJ-45,Cat5e UTP,1U, 19" Dual
Skladem v eshopu - DATACOM Patch panel 24x RJ-45,Cat5e UTP,1U, 19" Dual
<< 1 2 3 4 5 6 >> >|