vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Patch panely

Filtr cen: 0-12200
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10" Patch panel LYNX 12port Cat6, UTP, černý

10" Patch panel 12port Cat6, UTP, černý
312 Kč bez DPH
378 Kč s DPH
10" Patch panel LYNX 12port Cat6, UTP, černý 10" Patch panel LYNX 12port Cat6, UTP, černý
Skladem v eshopu - 10" Patch panel LYNX 12port Cat6, UTP, černý

Power-over-Ethernet sada

Sada pasivního Power Over Ethernet (splitter + injektor) pro napájení AP po ethernetovém kabelu. Na kratší vzdálenosti je většinou možné využít k AP standardně dodávaný napájecí adaptér Sada pasivního Power Over Ethernet (splitter + injektor) pro napáj
93 Kč bez DPH
112 Kč s DPH
Power-over-Ethernet sada Power-over-Ethernet sada
Skladem - Power-over-Ethernet sada

Solarix ISDN panel 25 x RJ45 černý 1U

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 25; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 3; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, UTP - nestíněný 25-párový kroucený kabel ; Doplňující informace: svorkovnice Krone 4p4c, AWG 26-22, vyvazovací lišta; Výška: 1 U; Šířka: 19 palců; Hloubka: 129 mm; Barva: černá
789 Kč bez DPH
955 Kč s DPH
Solarix ISDN panel 25 x RJ45 černý 1U Solarix ISDN panel 25 x RJ45 černý 1U
Nedostupné - Solarix ISDN panel 25 x RJ45 černý 1U

Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm 10 ks

19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm RAL 7035, 10PCS IN POLYBAG,INCL. M10X 12 SCREW WITH NUT, 10138136 Farbe: grau Ral 7035 Material: 1mm Stahlblech
507 Kč bez DPH
614 Kč s DPH
Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm 10 ks Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm 10 ks
Nedostupné - Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm 10 ks

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 1m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable dia
155 Kč bez DPH
188 Kč s DPH
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m
Nedostupné - Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m

DATACOM Patch panel 19" STP 24 port CAT5E LSA 0,5U

DATACOM Patch panel 19" STP 24 port CAT5E LSA 0.5U BK (3x8p) * 19" Patch panel stíněný určený pr...
967 Kč bez DPH
1170 Kč s DPH
DATACOM Patch panel 19" STP 24 port CAT5E LSA 0,5U DATACOM Patch panel 19" STP 24 port CAT5E LSA 0,5U
Skladem v eshopu - DATACOM Patch panel 19" STP 24 port CAT5E LSA 0,5U

Patch panel LYNX 24port Cat5E, UTP, vyvaz.lišta, černý

19" kompletně vybavený propojovací panel Cat5E s vyvazovací lištou pro kabely. - výška 1U (4,5cm)
593 Kč bez DPH
718 Kč s DPH
Patch panel LYNX 24port Cat5E, UTP, vyvaz.lišta, černý Patch panel LYNX 24port Cat5E, UTP, vyvaz.lišta, černý
Skladem v eshopu - Patch panel LYNX 24port Cat5E, UTP, vyvaz.lišta, černý

Patch panel 19" 24port Cat6, vyvazovací lišta, modulární, keystone cat6UTP v ceně, zemnící vodič

Specifikace: - Modulární stíněný patch panel s vyvazovací lištou - 1U, 19", 24 otvorů pro keystone - Čelo překryto plastem s pozicemi pro popisky - Vhodný pro Cat6A i jiné keystone - Zemnící vodič - Dodáván včetně 24ks Cat6 UTP keystone
868 Kč bez DPH
1050 Kč s DPH
Patch panel 19" 24port Cat6, vyvazovací lišta, modulární, keystone cat6UTP v ceně, zemnící vodič Patch panel 19" 24port Cat6, vyvazovací lišta, modulární, keystone cat6UTP v ceně, zemnící vodič
Skladem v eshopu - Patch panel 19" 24port Cat6, vyvazovací lišta, modulární, keystone cat6UTP v ceně, zemnící vodič

Rámeček pro SC do patch panelu DATACOM

Rámeček pro SC do patch panelu DATACOM- Plastový adaptér do neosazeného patch panelu určený pro í...
22 Kč bez DPH
27 Kč s DPH
Rámeček pro SC do patch panelu DATACOM Rámeček pro SC do patch panelu DATACOM
Skladem v eshopu - Rámeček pro SC do patch panelu DATACOM

Solarix Patch panel 24 x RJ45 CAT6 UTP černý 1U (350 MHz)

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 24; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 6; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Doplňující informace: svorkovnice 110, AWG 26-22; Výška: 1 U; Šířka: 19 palců, 484 mm; Barva: černá
1404 Kč bez DPH
1699 Kč s DPH
Solarix Patch panel 24 x RJ45 CAT6 UTP černý 1U (350 MHz) Solarix Patch panel 24 x RJ45 CAT6 UTP černý 1U (350 MHz)
Nedostupné - Solarix Patch panel 24 x RJ45 CAT6 UTP černý 1U (350 MHz)

TRITON 19" vyvazovací panel 1U 5x plastová úchytka, černá

Příbal: 4x Šroub M6x16 4x Plastová podložka 4x Plovoucí matice M6
242 Kč bez DPH
293 Kč s DPH
TRITON 19" vyvazovací panel 1U 5x plastová úchytka, černá TRITON 19" vyvazovací panel 1U 5x plastová úchytka, černá
Skladem v eshopu - TRITON 19" vyvazovací panel 1U 5x plastová úchytka, černá
398 Kč bez DPH
481 Kč s DPH
UTP Patchpanel, Cat.5e, 24-Port UTP Patchpanel, Cat.5e, 24-Port
Skladem v eshopu - UTP Patchpanel, Cat.5e, 24-Port
1 2 3 4 5 >> >|