vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Patch panely

Filtr cen: 0-24100
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Digitus 19" vyvazovací panel 2U 5 úchytek, černý

DIGITUS 19" 2U cable management panel 5x rings, Color black RAL 9005 Suitable for all 19" applications in every DIGITUS 19" cabinet. Insertable for cable management. • fixing at 19" mounting angles • sheet steel • 5 cable clamps • RAL 9005
469 Kč bez DPH
567 Kč s DPH
Digitus 19" vyvazovací panel 2U 5 úchytek, černý Digitus 19" vyvazovací panel 2U 5 úchytek, černý
Skladem v eshopu - Digitus 19" vyvazovací panel 2U 5 úchytek, černý

Solarix spojka CAT5E UTP 8p8c RJ45/RJ45, pro licnu

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Síťový konektor | spojka | krytka (návlek); Druh krytky /konektoru: spojka RJ45/RJ45; Typ kabeláže: netýka se; Barva: bílá
79 Kč bez DPH
96 Kč s DPH
Solarix spojka CAT5E UTP 8p8c RJ45/RJ45, pro licnu Solarix spojka CAT5E UTP 8p8c RJ45/RJ45, pro licnu
Skladem v eshopu - Solarix spojka CAT5E UTP 8p8c RJ45/RJ45, pro licnu

19" Patch panel Solarix 48 x RJ45 CAT5E UTP černý

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 48; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 5e; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 88 mm; Šířka: 484 mm
1545 Kč bez DPH
1870 Kč s DPH
19" Patch panel Solarix 48 x RJ45 CAT5E UTP černý 19" Patch panel Solarix 48 x RJ45 CAT5E UTP černý
Skladem v eshopu - 19" Patch panel Solarix 48 x RJ45 CAT5E UTP černý

Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, šedý 0,5m

DIGITUS CAT 6 S-FTP patch cable, Length 0,5 M, Color grey,Pantone coolgray 4c AWG 26/7 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length
45 Kč bez DPH
54 Kč s DPH
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, šedý 0,5m Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, šedý 0,5m
Skladem v eshopu - Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, šedý 0,5m

Modulární panel LYNX bezrámečkový pro STP/UTP keystony 24port,1U,černý

NOVINKA : 19" modulární propojovací panel 24portů s vyvazovací lištou a zemnícím drátem - panel se dodává prázný bez keystone modulů, výška 1U (4,5cm) - keystony STP/ UTP se naklapávají přímo do panelu - není třeba použít žádné plastové redukční rámečky - keystone moduly stíněné najdete pod kódy: 1045549 Stíněný CAT6 - keystone moduly nestíněné Cat5E najdete pod kódy: 1045540 (černý) 1045543 (černý,zaklápávací) 1045548 (červený) 1045546 (modrý) 1045547 (žlutý) 1045545 (zelený) 1045539 (bílý) 1045542 (bílý,zaklapávací) - keystone moduly nestíněné Cat6 najdete pod kódy: 1045551 (černý) 1045550 (bílý) - možno použít i inline couplery-spojky, najdete pod kódy: 1045532 - Spojka Cat5E, UTP - RJ45/RJ45, černá 1045533- Spojka Cat6, UTP - RJ45/RJ45, černá
341 Kč bez DPH
412 Kč s DPH
Modulární panel LYNX bezrámečkový pro STP/UTP keystony 24port,1U,černý Modulární panel LYNX bezrámečkový pro STP/UTP keystony 24port,1U,černý
Skladem v eshopu - Modulární panel LYNX bezrámečkový pro STP/UTP keystony 24port,1U,černý

Stíněný 16-portový pasivní POE injektor panel

Stíněný panel integrující 16 pasivních POE injektorů vhodný pro napájení až šestnácti aktivních prvků v provedení do 19" racku. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Profesio
671 Kč bez DPH
812 Kč s DPH
Stíněný 16-portový pasivní POE injektor panel Stíněný 16-portový pasivní POE injektor panel
Skladem v eshopu - Stíněný 16-portový pasivní POE injektor panel

19" rozvodný panel 7x230V, ČSN, přepěťová ochrana, vypínač, indikátor napětí, kabel 1,8m, výška 1.5U

Rozvodný panel 7x230V, ČSN, přepěťová ochrana, vypínač+indikátor napětí, výška 1,5U, 1,8m přívod. 7 x zásuvka 230V dle ČSN přepěťová ochrana, vypínač, indikátor napětí pro montáž do 19" rozvaděče výška 1,5U délka přívodního kabelu 1,8m
498 Kč bez DPH
603 Kč s DPH
19" rozvodný panel 7x230V, ČSN, přepěťová ochrana, vypínač, indikátor napětí, kabel 1,8m, výška 1.5U 19" rozvodný panel 7x230V, ČSN, přepěťová ochrana, vypínač, indikátor napětí, kabel 1,8m, výška 1.5U
Skladem v eshopu - 19" rozvodný panel 7x230V, ČSN, přepěťová ochrana, vypínač, indikátor napětí, kabel 1,8m, výška 1.5U

Digitus CAT 6 S-FTP patch kabel, LSOH, Cu, AWG 27/7, délka 0,25 m, barva modrá

CAT 6 S-FTP patch cable, LSOH, Cu, AWG 27/7, Length 0.25m, color blue Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Plugs with new design Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu
49 Kč bez DPH
59 Kč s DPH
Digitus CAT 6 S-FTP patch kabel, LSOH, Cu, AWG 27/7, délka 0,25 m, barva modrá Digitus CAT 6 S-FTP patch kabel, LSOH, Cu, AWG 27/7, délka 0,25 m, barva modrá
Skladem v eshopu - Digitus CAT 6 S-FTP patch kabel, LSOH, Cu, AWG 27/7, délka 0,25 m, barva modrá
1428 Kč bez DPH
1728 Kč s DPH
DATACOM Patch panel Cat5e 24p.1U,STP,19" výsuvný DATACOM Patch panel Cat5e 24p.1U,STP,19" výsuvný
Skladem v eshopu - DATACOM Patch panel Cat5e 24p.1U,STP,19" výsuvný

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector
178 Kč bez DPH
215 Kč s DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m
Skladem v eshopu - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m

Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, zelený 1m

DIGITUS CAT 6 S-FTP patch cable, Length 1,0 M, Color green, RAL6016 AWG 26/7 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot T
66 Kč bez DPH
80 Kč s DPH
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, zelený 1m Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, zelený 1m
Skladem v eshopu - Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, zelený 1m

Telefonní patch panel LYNX 25port, 8p4c, výška 1U

19" kompletně vybavený telefonní propojovací panel s vyvazovací lištou - výška 1U (4,5cm) typ svorkovnice: Krone
436 Kč bez DPH
527 Kč s DPH
Telefonní patch panel LYNX 25port,  8p4c, výška 1U Telefonní patch panel LYNX 25port,  8p4c, výška 1U
Skladem v eshopu - Telefonní patch panel LYNX 25port,  8p4c, výška 1U
1 2 3 4 5 >> >|