vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Patch panely

Filtr cen: 0-12200
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DATACOM Patch panel 19" STP 24 port CAT5E LSA 0,5U

DATACOM Patch panel 19" STP 24 port CAT5E LSA 0.5U BK (3x8p) * 19" Patch panel stíněný určený pr...
967 Kč bez DPH
1170 Kč s DPH
DATACOM Patch panel 19" STP 24 port CAT5E LSA 0,5U DATACOM Patch panel 19" STP 24 port CAT5E LSA 0,5U
Skladem v eshopu - DATACOM Patch panel 19" STP 24 port CAT5E LSA 0,5U

10" Patch panel LYNX 12port Cat6, UTP, černý

10" Patch panel 12port Cat6, UTP, černý
315 Kč bez DPH
381 Kč s DPH
10" Patch panel LYNX 12port Cat6, UTP, černý 10" Patch panel LYNX 12port Cat6, UTP, černý
Skladem v eshopu - 10" Patch panel LYNX 12port Cat6, UTP, černý

Power-over-Ethernet sada

Sada pasivního Power Over Ethernet (splitter + injektor) pro napájení AP po ethernetovém kabelu. Na kratší vzdálenosti je většinou možné využít k AP standardně dodávaný napájecí adaptér Sada pasivního Power Over Ethernet (splitter + injektor) pro napáj
93 Kč bez DPH
112 Kč s DPH
Power-over-Ethernet sada Power-over-Ethernet sada
Skladem - Power-over-Ethernet sada

Solarix ISDN panel 25 x RJ45 černý 1U

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 25; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 3; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, UTP - nestíněný 25-párový kroucený kabel ; Doplňující informace: svorkovnice Krone 4p4c, AWG 26-22, vyvazovací lišta; Výška: 1 U; Šířka: 19 palců; Hloubka: 129 mm; Barva: černá
712 Kč bez DPH
862 Kč s DPH
Solarix ISDN panel 25 x RJ45 černý 1U Solarix ISDN panel 25 x RJ45 černý 1U
Nedostupné - Solarix ISDN panel 25 x RJ45 černý 1U

Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm 10 ks

19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm RAL 7035, 10PCS IN POLYBAG,INCL. M10X 12 SCREW WITH NUT, 10138136 Farbe: grau Ral 7035 Material: 1mm Stahlblech
507 Kč bez DPH
614 Kč s DPH
Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm 10 ks Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm 10 ks
Skladem v eshopu - Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm 10 ks

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 1m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable dia
157 Kč bez DPH
190 Kč s DPH
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m
Nedostupné - Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m

Patch panel LYNX 24port Cat5E, UTP, vyvaz.lišta, černý

19" kompletně vybavený propojovací panel Cat5E s vyvazovací lištou pro kabely. - výška 1U (4,5cm)
593 Kč bez DPH
718 Kč s DPH
Patch panel LYNX 24port Cat5E, UTP, vyvaz.lišta, černý Patch panel LYNX 24port Cat5E, UTP, vyvaz.lišta, černý
Skladem v eshopu - Patch panel LYNX 24port Cat5E, UTP, vyvaz.lišta, černý

Patch panel 19" 24port Cat6, vyvazovací lišta, modulární, keystone cat6UTP v ceně, zemnící vodič

Specifikace: - Modulární stíněný patch panel s vyvazovací lištou - 1U, 19", 24 otvorů pro keystone - Čelo překryto plastem s pozicemi pro popisky - Vhodný pro Cat6A i jiné keystone - Zemnící vodič - Dodáván včetně 24ks Cat6 UTP keystone
868 Kč bez DPH
1050 Kč s DPH
Patch panel 19" 24port Cat6, vyvazovací lišta, modulární, keystone cat6UTP v ceně, zemnící vodič Patch panel 19" 24port Cat6, vyvazovací lišta, modulární, keystone cat6UTP v ceně, zemnící vodič
Skladem v eshopu - Patch panel 19" 24port Cat6, vyvazovací lišta, modulární, keystone cat6UTP v ceně, zemnící vodič

TRITON 19" vyvazovací panel 1U 5x plastová úchytka, černá

Příbal: 4x Šroub M6x16 4x Plastová podložka 4x Plovoucí matice M6
242 Kč bez DPH
293 Kč s DPH
TRITON 19" vyvazovací panel 1U 5x plastová úchytka, černá TRITON 19" vyvazovací panel 1U 5x plastová úchytka, černá
Skladem v eshopu - TRITON 19" vyvazovací panel 1U 5x plastová úchytka, černá

Digitus kryt zásuvky pro 2x keystone, prachový kryt, 80/80, bílá

DIGITUS Faceplate for Keystone Jacks, 2x RJ45 dust cover, 80/80 + 2x 22.5mm modular insert • For connection of Keystone Jacks • 2 port incl. Module shutter device, avoid dust • 80/80mm frame + 2x22,50mm insert • White
45 Kč bez DPH
55 Kč s DPH
Digitus kryt zásuvky pro 2x keystone, prachový kryt, 80/80, bílá Digitus kryt zásuvky pro 2x keystone, prachový kryt, 80/80, bílá
Nedostupné - Digitus kryt zásuvky pro 2x keystone, prachový kryt, 80/80, bílá

Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 1m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 1 m; Typ kabeláže: single-mode optický kabel; Typ konektoru 1: SC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: žlutá
176 Kč bez DPH
213 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 1m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 1m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 1m, 15 LGW

Digitus Patch Panel, Cat 5e, nestíněný, 19", 24 port , LSA

Patch Panel, CAT5E, Unshielded (nestíněný), 19", 24 X 24 X Unshielded RJ45 Socket, 8P8C, LSA, 1 HU black Color Unshielded CAT5e patch panels. Cable installation via color-coded double block terminals (LSA+ /terminal block). • Category 5e,EN-50173, I
388 Kč bez DPH
470 Kč s DPH
Digitus Patch Panel, Cat 5e, nestíněný, 19", 24 port , LSA Digitus Patch Panel, Cat 5e, nestíněný, 19", 24 port , LSA
Skladem v eshopu - Digitus Patch Panel, Cat 5e, nestíněný, 19", 24 port , LSA
1 2 3 4 5 >> >|