vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Patch panely

Filtr cen: 0-3700
na stránku
řazení
 zobrazit: 
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 LC-SC, 3m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 3 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM3); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 100 Gb/s; Barva: tyrkysová; Čistá hmotnost: 0.07 kg
114 Kč bez DPH
138 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 LC-SC, 3m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 LC-SC, 3m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 LC-SC, 3m, 15 LGW

Piergiacomi PG-TRE03NB - Štípací Kleště 128 mm

Hobby kliešte s bočným strihom, napr. na zarovnávanie vývodov elektronických súčiastok zaspájkovaných v plošných spojoch a pod. Skonštruované ako zjednodušená verzia klieští TR 25, ale s rovnakými vlastnosťami.Dľžka: 128 mm Max. priemer strihaného drôtu:
184 Kč bez DPH
223 Kč s DPH
Piergiacomi PG-TRE03NB - Štípací Kleště 128 mm Piergiacomi PG-TRE03NB - Štípací Kleště 128 mm
Skladem v eshopu - Piergiacomi PG-TRE03NB - Štípací Kleště 128 mm
931 Kč bez DPH
1127 Kč s DPH
DATACOM Patch panel 19" STP 24 port CAT5E LSA 0,5U DATACOM Patch panel 19" STP 24 port CAT5E LSA 0,5U
Skladem v eshopu - DATACOM Patch panel 19" STP 24 port CAT5E LSA 0,5U

Patch panel 19" 24port Cat6, vyvazovací lišta, modulární, keystone cat6UTP v ceně, zemnící vodič

Specifikace: - Modulární stíněný patch panel s vyvazovací lištou - 1U, 19", 24 otvorů pro keystone - Čelo překryto plastem s pozicemi pro popisky - Vhodný pro Cat6A i jiné keystone - Zemnící vodič - Dodáván včetně 24ks Cat6 UTP keystone
836 Kč bez DPH
1012 Kč s DPH
Patch panel 19" 24port Cat6, vyvazovací lišta, modulární, keystone cat6UTP v ceně, zemnící vodič Patch panel 19" 24port Cat6, vyvazovací lišta, modulární, keystone cat6UTP v ceně, zemnící vodič
Skladem v eshopu - Patch panel 19" 24port Cat6, vyvazovací lišta, modulární, keystone cat6UTP v ceně, zemnící vodič

Power-over-Ethernet sada

Sada pasivního Power Over Ethernet (splitter + injektor) pro napájení AP po ethernetovém kabelu. Na kratší vzdálenosti je většinou možné využít k AP standardně dodávaný napájecí adaptér Sada pasivního Power Over Ethernet (splitter + injektor) pro napáj
107 Kč bez DPH
130 Kč s DPH
Power-over-Ethernet sada Power-over-Ethernet sada
Skladem v eshopu - Power-over-Ethernet sada
589 Kč bez DPH
713 Kč s DPH
DATACOM Patch panel 24x RJ-45,Cat5e UTP,1U,19" LSA DATACOM Patch panel 24x RJ-45,Cat5e UTP,1U,19" LSA
Skladem v eshopu - DATACOM Patch panel 24x RJ-45,Cat5e UTP,1U,19" LSA

Keystone module EASY-USB 2.0 A female > EASY-USB 2.0 A female black

This module by Delock can be used to extend e. g. a USB cable. The EASY-USB connector simplifies connecting the cable, since the plug can be inserted in both directions in the EASY-USB jack. With its standardised dimensions it can be used for easy snap
108 Kč bez DPH
131 Kč s DPH
Keystone module EASY-USB 2.0 A female > EASY-USB 2.0 A female black Keystone module EASY-USB 2.0 A female > EASY-USB 2.0 A female black
Skladem v eshopu - Keystone module EASY-USB 2.0 A female > EASY-USB 2.0 A female black

Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 1m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 1 m; Typ kabeláže: single-mode optický kabel; Typ konektoru 1: SC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: žlutá
101 Kč bez DPH
122 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 1m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 1m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 1m, 15 LGW

Digitus kryt zásuvky pro 2x keystone, prachový kryt, 80/80, bílá

DIGITUS Faceplate for Keystone Jacks, 2x RJ45 dust cover, 80/80 + 2x 22.5mm modular insert • For connection of Keystone Jacks • 2 port incl. Module shutter device, avoid dust • 80/80mm frame + 2x22,50mm insert • White
69 Kč bez DPH
83 Kč s DPH
Digitus kryt zásuvky pro 2x keystone, prachový kryt, 80/80, bílá Digitus kryt zásuvky pro 2x keystone, prachový kryt, 80/80, bílá
Skladem v eshopu - Digitus kryt zásuvky pro 2x keystone, prachový kryt, 80/80, bílá

Digitus Patch Panel, Cat 5e, nestíněný, 19", 24 port , LSA

Patch Panel, CAT5E, Unshielded (nestíněný), 19", 24 X 24 X Unshielded RJ45 Socket, 8P8C, LSA, 1 HU black Color Unshielded CAT5e patch panels. Cable installation via color-coded double block terminals (LSA+ /terminal block). • Category 5e,EN-50173, I
374 Kč bez DPH
452 Kč s DPH
Digitus Patch Panel, Cat 5e, nestíněný, 19", 24 port , LSA Digitus Patch Panel, Cat 5e, nestíněný, 19", 24 port , LSA
Skladem v eshopu - Digitus Patch Panel, Cat 5e, nestíněný, 19", 24 port , LSA

Equip 19'' patch panel 24 port 1U cat.5e, stíněný černý

Výrobce: Equip; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 24; Typ konektoru: 1 x RJ45; Kategorie: 5e; Typ kabeláže: FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Výška: 1 U; Šířka: 19 palců; Hloubka: 109 mm; Čistá hmotnost: 1.695 kg; Barva: černá
1017 Kč bez DPH
1230 Kč s DPH
Equip 19'' patch panel 24 port 1U cat.5e, stíněný černý Equip 19'' patch panel 24 port 1U cat.5e, stíněný černý
Skladem v eshopu - Equip 19'' patch panel 24 port 1U cat.5e, stíněný černý

TRITON 19" vyvazovací panel 1U 5x plastová úchytka, černá

Příbal: 4x Šroub M6x16 4x Plastová podložka 4x Plovoucí matice M6
176 Kč bez DPH
213 Kč s DPH
TRITON 19" vyvazovací panel 1U 5x plastová úchytka, černá TRITON 19" vyvazovací panel 1U 5x plastová úchytka, černá
Skladem v eshopu - TRITON 19" vyvazovací panel 1U 5x plastová úchytka, černá
1 2 3 4 5 >> >|