vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Patch panely

Filtr cen: 0-3300
na stránku
řazení
 zobrazit: 
<< 1 2 3 4 5 6 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Patch panel 24port Cat5E, UTP, blok 110, černý

19" kompletně vybavený propojovací panel Cat5E - výška 1U (4,5cm)
508 Kč bez DPH
615 Kč s DPH
Patch panel 24port Cat5E, UTP, blok 110, černý Patch panel 24port Cat5E, UTP, blok 110, černý
Skladem v eshopu - Patch panel 24port Cat5E, UTP, blok 110, černý

Intellinet 10" 1U Rackmount 4-Way Power Strip - German Type, rozvodný panel, 4x DE zásuvka, 1.8m kabel

•10" Rack Mountable •Bracket installation style: rear •Cable plug: IEC60884 •Control functions: none •Protection functions: no surge protection •Relative humidity: 10 - 90% •1U Rackmount •Socket/outlet standard: IEC60884 •Outlets: 4-way •Cable specification: standard 1.8 m (5 ft.) power cord •Size: 254 (L) x 44.4 (W) x 44.4 (H) [mm] / 10 (L) x 1.75 (W) x 1.75 (H) [in] •Rated Voltage: 125V •Rated Current: 15A
258 Kč bez DPH
312 Kč s DPH
Intellinet 10" 1U Rackmount 4-Way Power Strip - German Type, rozvodný panel, 4x DE zásuvka, 1.8m kabel Intellinet 10" 1U Rackmount 4-Way Power Strip - German Type, rozvodný panel, 4x DE zásuvka, 1.8m kabel
Skladem v eshopu - Intellinet 10" 1U Rackmount 4-Way Power Strip - German Type, rozvodný panel, 4x DE zásuvka, 1.8m kabel
1521 Kč bez DPH
1840 Kč s DPH
MEANWELL DRP-240-24 Prům. nap. zdroj 24V 10A MEANWELL DRP-240-24 Prům. nap. zdroj 24V 10A
Skladem v eshopu - MEANWELL DRP-240-24 Prům. nap. zdroj 24V 10A

Montážní sada M6

4x klecová matice M6, 4x šroub M6, 4x plastová podložka
64 Kč bez DPH
78 Kč s DPH
Montážní sada M6 Montážní sada M6
Skladem - Montážní sada M6

Digitus 19" vyvazovací panel klecový 1U, černý

kovový panel s kovovovými úchyty Suitable for all 483mm (19") applications in every cabinet. Insertable for cable management. o Fixing at 483mm (19") mounting angles o Sheet steel o Removable front shield o Color black RAL 9005 1U cable manage
393 Kč bez DPH
476 Kč s DPH
Digitus 19" vyvazovací panel klecový 1U, černý Digitus 19" vyvazovací panel klecový 1U, černý
Skladem v eshopu - Digitus 19" vyvazovací panel klecový 1U, černý

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 1 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: SC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s, LSOH, Baleno po 1 ks v igelitovém sáčku; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.055 kg
111 Kč bez DPH
134 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW

Spínaný napájecí zdroj 24V, 5A - Zd24V5A pro POE-PAN12 a POE-PAN16

Výkonný spínaný 24V napájecí zdroj s výstupním proudem 5A, designovaný zejména pro napájení většího množství aktivních prvků s odpovídajícím napětím. Silová šňůra součástí dodávky. Doporučené řešení pro napájení aktivních prvků prostřednictvím POE-PA
103 Kč bez DPH
125 Kč s DPH
Spínaný napájecí zdroj 24V, 5A - Zd24V5A pro POE-PAN12 a POE-PAN16 Spínaný napájecí zdroj 24V, 5A - Zd24V5A pro POE-PAN12 a POE-PAN16
Skladem v eshopu - Spínaný napájecí zdroj 24V, 5A - Zd24V5A pro POE-PAN12 a POE-PAN16

Intellinet Patch panel 24 port Cat6, UTP, černý

• Solid and reliable terminations for copper cabling featuring a minimum of 3 mm 50 micro-inch gold-plated jack contacts • Compatible with both 110 and Krone punch-down tools • Supports 22 to 26 AWG stranded and solid wire • For use with unshielded twisted pair (UTP) Cat6 network cable • Cat6 performance is in compliance with the ANSI/TIA/EIA 568 B.2-1 standard • Ideal for Ethernet, Fast Ethernet and Gigabit Ethernet network applications • Connects RJ-45 ports to a network • Meets 19” rackmount standards Standards •IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet) •IEEE 802.3u (100Base-TX Fast Ethernet) •IEEE 802.3ab (1000Base-T Gigabit Ethernet) Certifications •UL listed •RoHS compliant Environmental •Dimensions: 482 mm (W) x 43 mm (H) x 48 mm (D) (19 x 1.7 x 1.9 in.) •Horizontal distance between left and right mounting holes: 465 mm (18.3 in.) •Vertical distance between top and bottom mounting holes: 31.8 mm (1.25 in.) •Weight: 0.76 kg (1.67 lbs.) •Operating temperature: -40 – 80°C (-40 – 176°F) Package Contents •Cat6 Patch Panel •4 mounting screws
597 Kč bez DPH
722 Kč s DPH
Intellinet Patch panel 24 port Cat6, UTP, černý Intellinet Patch panel 24 port Cat6, UTP, černý
Skladem v eshopu - Intellinet Patch panel 24 port Cat6, UTP, černý

Intellinet Patch panel 24 port Cat5e, UTP, černý

• Solid and reliable terminations for copper cabling featuring a minimum of 3 mm 50 micro-inch gold-plated jack contacts • Compatible with both 110 and Krone punch-down tools • Supports 22 to 26 AWG stranded and solid wire • For use with unshielded twisted pair (UTP) Cat5e network cable • Ideal for Ethernet, Fast Ethernet and Gigabit Ethernet network applications • Connects RJ-45 ports to a network • Meets 19” rackmount standards
468 Kč bez DPH
566 Kč s DPH
Intellinet Patch panel 24 port Cat5e, UTP, černý Intellinet Patch panel 24 port Cat5e, UTP, černý
Skladem v eshopu - Intellinet Patch panel 24 port Cat5e, UTP, černý

Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 2m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 2 m; Typ kabeláže: single-mode optický kabel; Typ konektoru 1: SC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: žlutá
122 Kč bez DPH
148 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 2m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 2m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 2m, 15 LGW

Delock Keystone modul DC 5.5 x 2.1 mm zdířka

Tato DC instalační zdířka od Delocku může být nainstalována např. do pouzdra nebo zařízení a připojena napájecím kabelem. Se svými standardními rozměry může být použit pro snadnou montáž např. do patch panelů, čelních panelů a nebo pro montáž do boxů na o
84 Kč bez DPH
102 Kč s DPH
Delock Keystone modul DC 5.5 x 2.1 mm zdířka Delock Keystone modul DC 5.5 x 2.1 mm zdířka
Skladem v eshopu - Delock Keystone modul DC 5.5 x 2.1 mm zdířka
<< 1 2 3 4 5 6 >> >|