vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Patchcord FO duplex E2000/PC-LC 9/125um SM 2m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1094 Kč s DPH

904 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Patchcord FO duplex E2000/PC-LC 9/125um SM 2m
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Patchcord FO duplex E2000-LC 9/125um SM 2m
broušení PC


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Patchcord FO duplex E2000/PC-LC 9/125um SM 2m
Diskuze k produktu: patchcord-fo-duplex-e2000-pclc-9-125um-sm-2m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.