vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Patriot Viper 560 herní laserová myš

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
795 Kč s DPH

657 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PV560LULPWK
Výrobce: PATRIOT
Záruka: 24 měsíců
Patriot Viper 560 herní laserová myš
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
V560 je herní myš od Patriotu s upravitelnou hmotností až 29,4g, 5 profily a 9 programovatelnými tlačítky. Laserový senzor má citlivost až 8200 DPI. Aktuální DPI se dá monitorovat díky LED kontrolce. K pohodlí příspívá ergonomický design, dva zaměnitelné úchyty a keramické podložky pro maximální herní výkon a rychlost na jakémkoliv podkladu.

Vlastnosti:
* Xtreme Precision Laser Lens
* až 8200DPI
* LED indikátor DPI, který se dá nastavit v software
* Upravitelné barvy LED
* 5 upravitelných profilů
* 9 programovatelných tlačítek
* Keramická třecí plocha (podložka)
* Upravitelná váha pomocí závaží až 29,4g
* Váha 193g
* Rozměry: 12.8 cm (D) x 8 cm (W) x 4.7 cm (H)
* Rozměry krabice: 22 cm (D) x 16 cm (W) x 6.5 cm (H)

EN recenze:
Product: V560 Mouse
Reviewer: 284;#APHnetworks.com
Region: North America
Link:
Comments: The Patriot Viper V560 is a very comfortable mouse, and extensive thought went into the design. It is built well and does not feel cheap. Using it in games was fun, and I never grew tired from my configuration of two out of six weights. The buttons around the mouse are situated comfortably, and mostly placed well to avoid accidentally pressing them if you use a palm grip.

Product: V560 Mouse
Reviewer: 211;#CPU Magazine
Region: North America
Link:
Comments: If you’re looking for a feature-packed laser mouse that won’t chew through your wallet, Patriot’s Viper V560 is one of the best options out there.

Product: V560 Mouse
Reviewer: 465;#Modders-Inc
Region: North America
Link:
Comments: I can say with confidence that the Patriot Viper V560 is a comfortable and capable mouse for browsing and gaming use. In addition to the side buttons, it is also has wheel tilting function, a feature which for some reason is not available on many gaming mice these days.

Product: V760 keyboard and V560 mouse
Reviewer: 473;#Technology X
Region: North America
Link:
Comments: This duo blew us out of the water. The ability to quick-shift DPI’s and individually program up to 104 macro keys is amazing. You’re sure to be able to step your game up with the VIPER series peripherals. They are nice to look at and even more comfortable to use.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Patriot Viper 560 herní laserová myš
Diskuze k produktu: patriot-viper-560-herni-laserova-mys není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.