vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Perličková koupel Medisana BBS 88386

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2826 Kč s DPH

2336 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Part no.: 88386
Výrobce: MEDISANA
Váha: 2,5
Perličková koupel Medisana BBS 88386
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Peličková koupel Medisana BBS 88386

Koupel perličková do vany Medisana BBS 88386. Zažijte luxusní relaxační koupel s perličkovou podložkou do vany Medisana BBS, jejíž součástí je dálkové ovládání. Je o rozměru 120×36 cm a je vyrobena z příjemného měkkého materiálu. Má funkci automatického vypnutí. Její předností je možnost použití aromatických olejů díky 3 zásobníkům. Oproti ostatním perličkovým podložkám je BBS extrémně tichá, při koupeli vás tedy nebude rušit. Relaxační perličková podložka do vany s dálkovým ovládáním a možností použití aromatických olejů, vhodná pro jakoukoliv vanu. S dálkovým ovládáním a možností použití aromatických olejů. 4 možnosti nastavení masáže / bublinek. Automatická funkce ohřevu. Intenzitu lze nastavit buď přímo na podložce nebo přes dálkové ovládání. Podložka je vyrobena z příjemného měkkého materiálu. Velikost podložky 120×36 cm. Automatické vypnutí po 10/20/30 minutách. Extra tichý provoz díky optimální konstrukci přístroje. Vyměnitelný aroma dávkovač pro použití aromatických olejů. Aromatický dávkovač 3 ks. Vhodná pro všechny vany.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Perličková koupel Medisana BBS 88386
Diskuze k produktu: pelickova-koupel-medisana-bbs-88386 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.