vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Philips 55PUS8601

Kalkulačka splátek CETELEM
49480 Kč s DPH

40893 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Výrobce: PHILIPS
Váha: 26
Philips 55PUS8601
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Philips překračují původní možnosti televizního programu a přinášejí vám velkou sbírku filmů, televizních pořadů, hudby, aplikací a her. Technologie Pixel Plus HD Zažijte ostrost 4K Ultra HD se systémem Pixel Plus Ultra HD od společnosti Philips, který optimalizuje kvalitu obrazu a přináší plynulý, hladký obraz s neuvěřitelnými detaily a hloubkou. DTS Premium Sound Funkce DTS Premium Suite je navržena tak, aby spotřebitelé zažili to, co očekávají od špičkového zpracování zvuku: skutečně pohlcující prostorový zvuk, bohaté basy a křišťálově čisté dialogy. Podsvícení Ambilight Nejdokonalejší technologie Ambilight promítá zvláště širokou záři na okolní stěnu do všech čtyř stran televizoru a vyvolává dojem mnohem širší obrazovky a lepšího sledování - jako by se televizor vznášel ve světelném oparu. Barva, živost a vzrušení překračují hranice obrazovky a zaplní váš obývací pokoj neobyčejným diváckým zážitkem. Integrovaný systém Android Čtyřjádrový procesor Philips společně s výkonem systému Android přinášejí vzrušující zážitek ze hry. Systém Android na vašem televizoru vám umožní navigovat, spouštět aplikace a přehrávat videa způsobem, který je mimořádně rychlý, mimořádně intuitivní a mimořádně zábavný. Rozlišení, jaké jste ještě neviděli Televizor Ultra HD má čtyřikrát vyšší rozlišení než běžný televizor Full HD. S více než 8 milióny pixelů a s jedinečnou technologií zvýšení rozlišení Ultra Resolution si vychutnáte lepší obraz bez ohledu na původní obsah. Užijte si větší ostrost, lepší vykreslení hloubky, špičkový kontrast, přirozený plynulý pohyb a detaily bez chybičky. S technologií BrightPro Technologie BrightPro dokáže zesílit kontrast až dvakrát více než běžné podsvícení LED. Zesílí světlé části obrazu, černé však zůstanou stále tmavé. Takže uvidíte krásný a živý obraz se světlejšími bílými místy, tmavšími černými a špičkovým kontrastem.

Údaje o spotřebě energie:

Energetická třída:
Energetická třída (energetická účinnost na stupnici od A +++ (nejvyšší účinnost) do G (nejnižší účinnost)

Spotřeba energie v módu: 115 Watt
Spotřeba energie na stavu v kWh

Spotřeba elektrické energie v pohotovostním režimu: 0,3 w
výkon v nečinnosti (ve wattech)

Roční spotřeba energie: 160 kWh
Roční spotřeba energie v kWh / rok

Velikost obrazovky: 139 cm (55 palců)
Viditelná úhlopříčka

Rozměry a hmotnost

Rozměry bez podstavce (ŠxVxH): 1227 x 709 x 17 mm
Rozměry s podstavcem (ŠxVxH): 1317 x 758 x 227 mm
Hmotnost bez podstavce: 20,6 kg
Hmotnost s podstavcem: 26,2 kg
VESA standard: 200 x 200


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Philips 55PUS8601
Diskuze k produktu: philips-55pus8601 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.