vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Philips FC6170 / 01 akumulátorový bezsáčkový vysavač

Kalkulačka splátek CETELEM
7198 Kč s DPH

5949 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Philips FC6170 / 01 akumulátorový bezsáčkový vysavač
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
S vysavačem Philips FC6170 můžete vyčistit tvrdé podlahy a koberce důkladně a zároveň šetrně. Můžete se spolehnout na vysokou úroveň komfortu. Nádobu na prach lze snadno vypráznit a je okamžitě připravená pro další použití.

Tri Active turbo tryska zajišťuje dokonalé výsledky čištění. Žádný prach vám neunikne a je bezprostředně transportován do zásobníku na prach.

Kompaktní konstrukce akumulátorového vysavače vám umožní dostat se do všech koutů místnosti a dosáhnout i nepřístupných míst.

- Bezsáčkový
- Bez kabelu
- Stabilní skladovací pozice
- Výkonné baterie
- Objem nádoby na prach: 0,5 l
- Výdrž: 50 minut


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Philips FC6170 / 01 akumulátorový bezsáčkový vysavač
Diskuze k produktu: philips-fc6170-01-akumulatorovy-bezsackovy-vysavac není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.