vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Pigtail 9/125 LCapc SM OS1 1,5m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
91 Kč s DPH

75 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
cena 50,1-100
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 70221259
Výrobce: SOLARIX
Záruka: 60 měsíců
Pigtail  9/125 LCapc SM OS1 1,5m
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Solarix; Třída produktu: Pig-tail; Typ konektoru 1: LC simplex; Typ kabeláže: pigtail; Délka: 1.5 m; Barva: bílá


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Pigtail 9/125 LCapc SM OS1 1,5m
Diskuze k produktu: pigtail-9-125-lcapc-sm-os1-15m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.