vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Pinnacle Studio 20 Ultimate Classroom License 15+1

Kalkulačka splátek CETELEM
11571 Kč s DPH

9563 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
DTP, grafika, foto
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: LCST20ULMLCRA
Výrobce: PINNACLE
Záruka: 6 měsíců
Pinnacle Studio 20 Ultimate Classroom License 15+1
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Speciální balík akademických licencí 15 + 1 (15 licencí pro žáky a 1 pro učitele). Tento balík licencí je určen výhradně pro školy v maximálním počtu 4 kusů tohoto licenčního balíku.

Typ licence: nová licence
Lokalizace: ML - multijazyčná varianta vč. češtiny
Dodání: elektronicky

S novou verzí Pinnacle Studio 20 Ultimate získáte více výkonu, kreativity a náhledu, zkrátka vše, co potřebujete pro editaci videí jako profesionál. Vytvářejte dynamická a poutavá videa s nástroji pro kalibru, včetně úprav až ze šesti kamer současně, s novým Stop Motion Animation a novými ovládací prvky pro 360 ° střihu videa. Nový Motion Tracking umožňuje přidat pohybující se text, grafiku nebo mozaikový rozostření osob nebo předmětů. K dispozici jsou přidané 2,000+ efekty, nové efekty od NewBlue, a více než 100 nových šablon menu pro DVD authoring. Pinnacle Studio 20 Ultimate přináší neomezené možnosti pro vlastní kreativitu, které budete mít na dosah ruky.

Kompletní porovnání Pinnacle 20, včetně systémových požadavků naleznete na záložce download

Novinky Pinnacle Studio 20 Ultimate:

*Nový! Motion Tracking - jednoduše přidejte pohybující se text nebo grafiku s důrazem na určité prvky, popřípadě použijte efekt mozaiky rozoztření
*Nový! Stop Motion animace - připojte Váš fotoaparát a vytvořte úžasné animace, snímek po snímku s fastmotion účinkem
*Nový! Easy Track Transparentnost - nastavte neprůhlednost stopy s překryvným efektem.
*Nový! 360 ° střih videa - upravujte 360 ° videa, přidávejte tituly nebo nastavte cestu s možností převodu do standardního video.
*Nový! NewBlue kreativní efekty - prozkoumejte nekonečné kreativní možnosti s
*více než 900 přednastavení a více než 75 zásuvných modulů od NewBlue, včetně nového Video Essentials III.
*Nové šablony! Pinnacle MyDVD - vytvářejte profesionálně vypadající DVD a násdledné menu, kapitoly a ozvučení pomocí 100+ šablon v Pinnacle MyDVD
*Vylepšený! Editor Multi-Camera - kombinujte záběry až ze 6 kamer, synchronizujte klipy se zvukem a snadno přepínejte mezi úhly kamer, vše optimalizováno pro nejnovější formáty, nově s podporou HEVC (H.265), která nabízí vyšší kompresní poměr a lepší kvalitu s menší velikostí souboru.
*Podpora 4K Ultra HD videí


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Pinnacle Studio 20 Ultimate Classroom License 15+1
Diskuze k produktu: pinnacle-studio-20-ultimate-classroom-license-151-esd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.