vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PKM KS R 86,4 Chladnička s mrazákem růžová

Kalkulačka splátek CETELEM
6362 Kč s DPH

5258 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: pkm
PKM KS R 86,4 Chladnička s mrazákem růžová
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PKM KS R 86,4 Chladnička s mrazákem růžová

Úsporné, kompaktní a naprosto trendy - barevné mini lednice od PKM. Přineste barvu do svého domova. Lednička KS PKM přinese do vašeho interiéru nostalgický vzhled s vyjímečnou atmosférou. Živé barvy každého hned zaujmou.

Chladnička má kapacitu 79 l a mrazák 7 l. Uvnitř je několik skleněných polic a několik přihrádek ve dveřích. Při výpadku elektřiny udrží mrazák věci zmrazené po dobu 10 hodin.

- Energetická třída: A+
- Roční spotřeba energie: 161 kWh
- Chlazení: 79 l
- Mrazení: 7 l
- Automatické odmrazování
- Oboustranné dveře
- Optimální osvětlení
- Výkonný kompresor pro spolehlivé chlazeníPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PKM KS R 86,4 Chladnička s mrazákem růžová
Diskuze k produktu: pkm-ks-r-864-chladnicka-s-mrazakem-ruzova není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.