vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PLANTRONICS hlasový komunikátor CALISTO 610-M, USB, černá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2367 Kč s DPH

1956 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 201859-02
Výrobce: PLANTRONICS
Záruka: 24 měsíců
PLANTRONICS hlasový komunikátor CALISTO 610-M, USB, černá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PLANTRONICS hlasový komunikátor CALISTO 610-M, USB, černá Nyní můžete přeměnit jakékoliv pracoviště v konferenční místnost díky profesionální kvalitě konferenčního zařízení Plantronics CALISTO 610-M. Profesionální zařízení pro konferenční hovory, které můžete využívat kdekoliv. Udělejte konferenční místnost z jakékoliv místnosti ve firmě. CALISTO 610-M je ideální pro malé a střední místnosti. Vlastnosti a funkce: Plug–and–play USB připojení. Plně duplexní režim. 360 stupňové pokrytí místnosti. Ideální pro malé a středně velké místnosti a konference. Příjem a konec hovoru, funkce ztlumení a ovládání hlasitosti. Kompaktní tvar pro snadné přenášení, součástí je i kufřík. Širokopásmový zvuk. Výkonné digitální zpracování signálu. Výkonná DSP technologie pro váš přirozeně znějící hlas. Minimalizuje hluk a šum v pozadí. Kompatibilní se zámkem Kensington pro zvýšení bezpečnosti.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PLANTRONICS hlasový komunikátor CALISTO 610-M, USB, černá
Diskuze k produktu: plantronics-calisto-610m-hlasovy-komunikator-usb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.