vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Plantronics EncorePro HW520, Duo, QD

Kalkulačka splátek CETELEM
3771 Kč s DPH

3117 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 89434-02
Výrobce: PLANTRONICS
Záruka: 24 měsíců
Plantronics EncorePro HW520, Duo, QD
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PLANTRONICS náhlavní soupava EncorePro HW520, QD, stereo Jedna z nejprodávanějších náhlavních souprav. Kombinuje vynikající kvalitu zvuku s pohodlím i dlouhou životností. Konstrukce s nastavitelnou sponou přes hlavu zajišťuje vynikající stabilitu i pohodlí. Funkce Quick Disconnect umožňuje snadné podržení hovoru, přičemž uživatel může opustit pracoviště, aniž by náhlavní soupravu sejmul. Specifikace: Uchycení: spona přes hlavu. Provedení: na obě uši. Nový stylový a ergonomický design. Frekvenční rozsah: 150–6800 Hz. Potlačení šumu. Měkké, ergonomické náušníky pro celodenní pohodlí. Širokopásmový zvuk.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Plantronics EncorePro HW520, Duo, QD
Diskuze k produktu: plantronics-encorepro-hw520-binaural-headset-noisecancelling není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.