vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Plantronics Explorer 50 Bluetooth sluchátko handsfree

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
521 Kč s DPH

431 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 202340-05
Výrobce: PLANTRONICS
Záruka: 24 měsíců
Plantronics Explorer 50 Bluetooth sluchátko handsfree
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
DVA TELEFONY, JEDEN HEADSET S lehkým a pohodlným headsetem Plantronics EXPLORER 50 si užijete více hovorů, muziky nebo povelů GPS navigace, aniž byste drželi váš smartphome. S Bluetooth připojením se zbavíte neustálých problémů s kabely sluchátek. S EXPLORER 50 se nemusíte bát složitého připojení a ovládání. Stavové hlášky vás upozorní na nutnost dobití headsetu. Technické specifikace: Technologie redukce hluku při hovorech (Single-mic Digital Signal Processing – DSP) Doba hovoru až 11 hodin Pohotovostní mód až 12 hodin Doba nabíjení 2 hodiny Baterie nevyměnitelná Lithium–ion Polymer Micro USB konektor pro nabíjení Bluetooth verze 3.0 Maximální vzdálenost od telefonu 10m Bluetooth profily: Hands-Free (HFP) Profile 1.6, Headset (HSP) Profile 1.2, Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) Hlasové výstrahy o stavu baterie a připojení (Anglicky) Hmotnost: 11g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Plantronics Explorer 50 Bluetooth sluchátko handsfree
Diskuze k produktu: plantronics-explorer-50-bluetooth-sluchatko-handsfree není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.